[]

Sac serumu ve sampuan önerisi

Kalın telli, gür, kıvırcık ve kolay kabaran saçlarım var. Son iki aydır tatillerde değişik yerlerde bulunmam (su degisikligi) ve 2-3 kere sampuan değiştirmem nedeniyle kepek problemi yaşamaya başladım. Şimdi kendi duzenime dönmüşken bir an önce bu sorundan kurtulmak istiyorum.

İyi bir sampuan ve duştan sonra saçımı yatistiracak serum/ bakim ürünü tavsiyeniz var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden herkese.


 
"Loreal Elseve mucizevi yag" bunu bir dene. Sari renkli, 18tl falan olmasi lazim.


  • stavro  (08.09.18 22:25:37) 
Aynı saça sahibiz :D.Şampuan olarak saçına uygun olanı deneye yanıla bulabilirsin. Mesela elsevei çok öven de var.ama ben de saç dökülmesi yapmıştı. Ben head&shouldersın kadınlara özel şampuanını kullanıyorum tavsiye ederim. Duşta saç kremi olarak Urban. Saç tipine göre seçebilirsin. Ben kahverengi olanını daha iyi buluyorum. Elektriklenme içinse 2 önerim var. Biri pantene ya da biodermanın saç bakım yağı.bir diğeri ise urbanın saç serumu. İkiside bence aynı işi yapıyor. Tek fark bakım yağı daha hesaplı. Tabii serumu,yağı köpükledikten sonra sürünce daha şekilli ve yumuşak bukleler oluyor.


  • tulumba  (09.09.18 01:02:31 ~ 01:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.