Kahve olayından anlayanlar

>> Kahve makinesi alınacak hediye. Bu kişi espresso,cappuccino, mocha, latte tarzı kahveleri seviyor ve evde bunları yapabilmek istiyor. Hepsiburada 3'e ayırmış:

1)Filtre Kahve Makineleri 2) Espresso ve Cappuccino makineleri 3)Kapsüllü Makineler

>>Burdan sanırım isteklerimizi karşılamadığı için filtre kahve makinelerini eliyoruz. Filtre kahve makinesinin hani şu acımsı filtre kahveyi yapabildiğini varsayıyorum bir tek. Bu doğru mu?

>>İkinci sorum kapsül makineler. Bunları almak ne kadar mantıklı?Kapsülleri uyguna bulunur mu? Kullanımı kolay mı?

>>Ücüncü sorum: İsteklerimize uygun başka sitelerden (tchibodan filan) 400'u geçmeyecek bir kahve makinesi bulunabilir mi? Bu dediklerini yapar(espre,cappu ve mocha tarzı) ve iyi bir makinedir diyeceğiniz bir şey var mı?

>>Espresso ve Cappuccino makinelerine mi yogunlasmak lazım?

1-Sütlü de yapıyorlar.
2-Kapsülleri pahalı. Kullanımı pratik. Ben olsam almam.
3-Bulunabilir.
  • diffarentiationation  (08.09.18 17:11:05)
bence bilaletti moka pot da en az makine kadar iş görür, aşırı minimal güzel alet ve ucuz, espressso,cappuccino, latte, mocha yapılabiliyor kendisiyle.

  • blue rebel motorcycle club  (08.09.18 17:19:27)
Bi moka pot ve üstüne süt köpürtücü alet alın.

  • noluyo yaa  (08.09.18 18:32:59)
Kapsülleri bulmak sıkıntılı olabiliyor. Ana ben almış bulundum memnunum.

  • modern tipin butun imkanlari  (09.09.18 00:28:04)
Onun yarı fiyatına filtre kahve makinesi alınır ama o fiyata espresso makinesi ben almazdım. Ciddi bir teknoloji farkı var, doğal olarak pahalı aletler. Ucuzları üzebilir.

Yukarıda denildiği gibi bialetti tavsiye ederim. moka pot'un mucididir. Yanında da süt köpürtmek için markalı bir french press alınabilir (en iyisi bodum). Elektrikli bir süt köpürtücüyle birlikte alacaksanız bu bütçeyi yetirmek için yine iyi bir seçenek olan ikea'nın moka potunu öneririm. Adı regna diye geçiyor.

Her iki seçeneğin yanında bir paket nitelikli kahve hediye edebilirsiniz. 250 gramı 40-50 lira. Öğütülmüş alacağınız için 250 gr'dan fazla almayın
  • karabasun  (09.09.18 06:36:27 ~ 06:42:37)