[]

Kargoyla bavul gönderen şirketler?

PTT almamıştı diye hatırlıyorum geçen sene. Muğla-İst. arası gidicek orta veya büyük boy bir bavul eşya. Hangi şirketler hala yapıyo bu işi?

Şimdiden teşekkürler..


 
Aras kargoyla gondermistim gecen yil, kocaeli marmaris 150 lirami 250 lira mi ne tutmustu.


  • wishmaythşngs  (08.09.18 14:26:41) 
Avukat tanıdığınız varsa yurtiçi kargo’ya barokart numarası vererek indirimli gönderebilirsiniz.


  • sacrilegious  (08.09.18 14:28:47) 
Ambar isimli taşımacılık yapan yapılar var. Nakliyat işi ile uğraşan yerlere giderseniz sizi yönlendirecektir. Daha uygun fiyata gönderebilirsiniz.


  • creedwar  (08.09.18 14:35:42) 
Veriyorsun metro turizmin ilgili rotasında giden otobüsün muavinine, cebine de 20 tl sıkıştırıyorsun. Bavulu istediğin otogarın yazıhanesinden alıyorsun.


  • bos gezenin bos ustasi  (08.09.18 14:37:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.