Yanlış bir şey mi söyledim?

Çok sevdiğim bir patronum var. Bana bugün çok şıksın tarzını çok beğeniyorum dedi. Bende teşekkür ederim x bey sizde öylesiniz dedim. Saçında var dedi (kendisinde biraz saç dökülmesi var) Bende sizde zenginsiniz ama dedim. Güldük.
Ya yanlış bişey mi söyledim ben.
Bu yöneticilere karşı ne diyeceğimi bilemiyorum genelde ağzımdan saçma birşey çıkacak diye korkuyorum. Off of.

Sadece teşekkür edip geçebilirdin 2.sine

  • megalomaniac  (08.09.18 11:44:26)
@megalomaniac bu sefer de hiç konuşmamış gibi oluyorum. Sürekli teşekkür eden biri gibi değil mi ya.

  • kirmizi kart  (08.09.18 11:53:20)
Patron kadın değilse gayet iyi cevap.

  • signore  (08.09.18 11:54:32)
@signore değil. Teşekkürler.

  • kirmizi kart  (08.09.18 11:56:57)
Niye ya bence guzel demissin. "Siz de zenginsiniz" = adamin basarisina, ticari yetkinligine ovgu. Sac herkeste var.

  • hot potato  (08.09.18 12:09:51)
Guzel cevap. Oyna devam

  • Deathrow  (08.09.18 12:11:20)
güzel cevap, adamın hoşuna da gitmiştir. rahat ol

  • KaraSakall  (08.09.18 12:19:54)
bence saçmalamışsın ama patron da seni seviyor belli ki, anlayışla karşılamıştır. yani insan her zaman ne söyleyeceğini bilemiyor, o an bir şey söylemek zorunda hissedip de batırdığını tahmin etmiştir. ben sevdiğim bir çalışanımdan bunu duysam bozulmazdım, yanlış anlamazdım ama içimden "shjsafsjs bu nasıl iltifat aq" diye de sorardım kendime.

bir yandan kendisi de kaşınmış zaten, o yüzden çok şeetme. ne demeye getiriyomuş yani anlamadım. tarzın güzel, saçın var ee? seni suçlu hissettirmeye mi çalışıyo ne yapıyo anlamadım.
  • der meister  (08.09.18 12:25:31)
İyi cevap. Fazla kaskamak lazım. Önemli olan sohbeti kimin açtığı. O açtığına göre geyik yapmak istemiş zaten.

  • amortisman  (08.09.18 12:26:49)
Patron kafa gibi geldi sen de iyi cevap vermişsin takılma Özgür ol az.

  • andlee  (08.09.18 12:33:04)
Gayet iyi bir cevap. sağlıklı birinin alınacağını sanmam.

  • the kene  (08.09.18 13:15:53)
Ya yapıştır geç. Ben patrona hayırdır daha paydos etmedik demiştim ışten 3 saat erken çıkacağı zaman. Raadol

  • kablelvuku  (08.09.18 13:17:00)