[]

Rusya Vize

Yeşil pasaportluyum, Rusya’nın vize işlemler nasıl oluyor? Schengen’e dahil midir değil midir?
 
  • nrmnm  (08.09.18 11:42:45) 
Avrupa Birligi'ne uye olmadan schengen'e girebilmek icin AB ile politikalariniz ortak olmali ve zengin olmalisinjz. Rusya ikisi de degil.


  • Traveller  (08.09.18 12:45:56) 
Pasaporttaki ve vizedeki fotoğrafların en ufak tereddüt yaratmayacak şekilde birebir sana benzemesine dikkat et. İndiğin yerdeki pasaport polisi, 'Ben seni içeri sokmamaya kararlıyım ama Du bakalım bi bahane bulabilecek miyim?' der gibi bakıyor adamın suratına.


  • oguz altun  (08.09.18 13:47:47) 
dahil değil.

aracı kuruma parayı veriyosunuz çıkartıyorlar.
  • gurur  (08.09.18 18:42:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.