Lego

selamlar.

Akşam biraz oynamak için lego almak istiyorum.
Sizce 150 liralık orta boy yaratıcı kutu mu almalıyım yoksa 60 liraya sattıkları bardakla mı almalıyım?

yapmak istediğim ufacık bir bahçe. mini bir yel değirmeni belki.

ama bardakla alırsam da hangi parçadan ne kadar alacağımı bilemeyeceğim. Deneyimi olan yardımcı olabilir mi? :/

peki ne kadar parçaya ihtiyacım olduğunu söyleyen bir site falan var mı?

lego'nun kendi sitesinde set almak gerekiyor yapım kılavuzu için.
  • patronaj  (07.09.18 14:29:27)
Lego sınırsız olasılığa sahip bir oyuncak olduğu için ne kadar fazla alırsanız o kadar mutlu olursunuz, ucuza aldığınız lego paketi size keyif yerine sinir yaşatır hele gecenin bir yarısı oynuyorsanız yaptığınız model eksik kalır sinir krizi geçirir ertesi gün gidip bir paket daha alayım dersiniz. Eğer amacınız figür yapıp kitaplığınıza süs olarak koymaksa figür olan paketlerden alın planın dışına çıkamayacağınız için bitince mutlu olursunuz yok amacınız sınırsız seçenekse klasik büyük mega boy setlerden alın muhtemelen bir süre sonra 2. paketi de alacaksınız zaten.

  • solo  (07.09.18 14:40:45)
lego 10697 var bende, uygun fiyata vereyim.

(1500 parca-kutusu yok-hic kullanilmamis)
  • brkylmz  (07.09.18 14:50:08 ~ 14:51:38)
eğer istanbul'da ve forum istanbul'a yakınsanız ihtiyacınız kadar parçayı legoland'den alabilirsiniz.

  • evde liyakat kalmamis  (07.09.18 15:04:15)
kanyon'dan alacağım sanırım.

peki bardakta alanlardan oldu mu? Ben bardakta almayı düşünüyorum 60 tl'ye.
  • patronaj  (07.09.18 15:13:12)
bardakta alacaksaniz youtube'dan bi kac video izleyin (pick a brick diye aratirsaniz bulursunuz)

dogru yerlesimle neredeyse 2 kat daha fazla brick alabilirsiniz. obur turlu sallapati koyunca cok az sigiyor.
  • brkylmz  (07.09.18 15:17:51)