Sosyal Medya Kullanan Erkeklere Soru

Hoslandiginiz kadinin sosyal medya kullanmiyor olmasi sizde nasil bir etki yaratir?

Bu ulvi başarısından dolayı kutlama şevkiyle dolmuş bir halde "ne kadar da cool bir kadın aman tanrım" diyerek aşık olurum.

  • Bruce  (05.09.18 23:05:45 ~ 23:06:10)
sosyal medyayı gerizekalı ilgi *rospusu gibi kullanmadığı takdirde umrumda olmaz. ekşi'de "instagram hesabı olmayan kız" başlığına "benimdir... ben... özeldir..." tarzı gerzeklikler yazmasında instagram'ı olmasını tercih ederim.

sosyal medya kendi başına hiçbir anlam ifade etmez.
  • der meister  (05.09.18 23:11:49)
hiç öyle "bilge hatun" muamelesi yapmam. mutlaka bir bit yeniği ararım.

"dayıların teyzelerin bebelerin sosyal medyada arzı endam ettiği günümüzde hiçbir sosyal medya hesabının olmaması yok etmeye çalıştığı berbat bir geçmişi olduğunu/hayatına girmiş bazı rezil kişilerin kendisine ulaşmaması için bütün iletişim imkanlarını yok ettiğini gösterir" diye düşünürüm.

hesabı olup katılım tarihi yeni olursa da böyle düşünürüm.
fakat sosyal medya manyağı çıkarsa uzak dururum, koşarak kaçarım.
ideali, sosyal medya manyağı olmadan, tadında kullanan biri olması.
  • tabudeviren  (05.09.18 23:25:37 ~ 06.09.18 11:14:50)
toplumsal onaya, en azından sosyal medya tarafından ihtiyaç duymadığını düşünürüm. konformist bir tavır sergilemediğinden hayranlık uyandırır.

  • biravekahve  (05.09.18 23:41:04 ~ 23:41:18)
Herhangi bir etki yaratmaz

  • Delay Fuze  (05.09.18 23:41:50)
Sosyal medya kullanması tek başına hiçbir done vermez.

Kullanım amacı, harcadığı zaman ve kullanma şekli, aktivitesi, ayırdığı zaman, dışarıdan bakınca çizdiği resim, bio’sunda yazı olmasından tutun olmamasına kadar tonla küçük detay genel resme dair çok şeyi söyler.

Ama kullanmaması çok büyük artı puandır benim için.
  • levent bilgen  (05.09.18 23:42:12)
Hiç.

  • teritori  (06.09.18 00:24:19)
üzer çünkü kendisine ulaşmamı çok daha zorlaştırır. sınıf, iş yeri gibi ortak bi mekanımız olan biri değilse neredeyse imkansızlaştırır, öyleyse bile sosyal medyadan bi muhabbet altyapısı kurmak çok daha kolay.

  • semaforo de medianoche  (06.09.18 00:53:06)
şüphe uyandırır. en azından bir facebook hesabı yoksa birşeyler ararım altında.

  • false pretension  (06.09.18 01:21:19)
fazlasıyla olumlu etki yaratır

  • güneyli çocuk  (06.09.18 06:24:07)
Benim için önem taşımaz bu durum

  • gazozailacatmauzmani  (06.09.18 08:36:24)
stalklanamayan kadınla flört edilmez.

  • lcha  (06.09.18 08:57:51)
Cool kizmis derim, puani artar.

Yalniz adam "kullanmamasi nasil etki yaratir" demis, siz nasil kullandigina bagli diyorsunuz:))
  • stavro  (06.09.18 09:22:16)
Herhangi bir etki yaratmaz.

  • battal gemalmaz  (06.09.18 09:23:04)
Çok büyük bir etkisi olmadı.

Flörtün ilerleyen dönemlerinde sormuştum, çok bi alakam yok dedi, aa öyle mi dedim başka bir konuya geçtik.

He olsa manyak gibi neyi beğenmiş ona bakacak değilim, birileri yazarmış, yürürmüş kaygım da yok kendisi başından def edebilir gayet de. İlgi için saçma sapan şeyler yapıyor olsa hoşuma gitmezdi, belki de soğurdum bilmiyorum.
  • chicha  (06.09.18 15:36:38)