[]

bodrum plaj - otel mesafesi

selamlar..

gümbet, turgutreis, akyarlar plajlarına gitmek istiyorum. otel nerede olmalı ? oteli gümbette tutup diğer yerlere toplu ulaşımla gitmek ve denize girip otele dönmek zahmetli mi olur ? veya akyarlarda otel ayarlayıp diğer yerlere gitmek daha mı mantıklı.. tabi akşamları da biraz eğlence mekanlarına gidilecek.


 
Bodrum'da arabasız ulaşım zor hocam. Bana kalırsa Gümbet tarafında kalın. Merkeze dolmuş vs. olması lazım. Kesinlikle çok zahmetli olur. Gümbet iyi bence.


  • datnet  (05.09.18 15:45:28) 
Bardakçı.


  • condom kurşunu  (05.09.18 18:36:03) 
gümbette kalmaya karar verdim..


  • jepa  (05.09.18 19:48:44) 
turgutreisin denizi boktandir ve uzak zaten.
gumbet'de iyi degil bence ama madem orda kaldin, aktur'daki mor plaja git.

  • cooperr  (05.09.18 19:51:48) 
Eğer kısa süreliğine gidiyorsan mutlaka ama mutlaka araba kirala. Zira o toplu taşımanın yavaşlığı ve köy köy gezmesi insanı kanser ediyor. Artı olarak da, eğlence mekanlarına gidilecekse otelini eğlence mekanlarına yakın tut zira taksi çok pahalı. Ayrıca gümbet tam bir apaçi bölgesi, gezilecek görülecek bi yer olmadığı gibi 3. sınıf fahişeler dışında da kız bulmanız zor.


  • roket adam  (05.09.18 20:11:48) 
Denizi en şahane yer akyarlar. Bodrum merkezden tekne turları oluyor 50 tl civarına. 5-6 koya gidiyor ki denizin yemyeşil cam gibi olduğu yerler..
gümbetten de tekneler kalkıyordur sanıyorum.
Onun dışında araç ya da minibüslerle her yere ulaşım sağlayabilirsiniz..
  • lambada  (06.09.18 10:46:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.