gönül işi değildir- nasılsınız

merhaba.

nasıl gidiyor hayat, nasıl geçiyor günleriniz? ben bugünlerde darlanıyorum. hakikaten her sey üst üste geliyor galiba.

mutlu musunuz? hayırsa neden mutsuzsunuz?

mutsuz ve endişeliyim, çünkü geleceğe dair belirsizlikler var, bu da bende kaygıya yol açıyor :(

  • tabirimekruh  (05.09.18 00:51:08)
Idare ediyorum. Gunlerim mental ve fiziksel anlamda çok yorucu geçiyor. Birkaç hafta sonra rahatlayip bir rutine gireceğimi umuyorum.

Bugün şöyle bir söz okudum sanirim mutlu değilim uzunca bir suredir.

"İnsan mutlu olduğu zaman, hayatın anlamı ve diğer ölümsüz temalarla nadiren ilgilenir."
Solaris (1972)-Andrei Tarkovski
  • Amaranta ursula  (05.09.18 00:58:29)
İş-spor-kitap-yemek.
Hayatım nötr yani öyle geçmesini sayıyorum günlerin

  • rakicandir  (05.09.18 01:09:12)
Bu soruya kadar farkında değildim ama iyi ha şu sıralar hayat. Güzel bazı tesadüfler oldu falan, keyifler yerinde.

Kilo aldım ama biraz, kilo vermem lazım.
  • cay koy geliyorum  (05.09.18 02:09:44)
iyiyiz allah'a sukur de, sizi darlayan nedir su fani dunyada?

  • ateistanbul  (05.09.18 03:29:20)
mutsuz. tatsiz. tutsuz. kahvaltisiz ve gunesli. dolar karsisinda deger kaybettirilmeye calisilan tl gibiyim.

kahvaltisiz kalmasaydim iyiydi :/
  • baldan kaymak  (05.09.18 08:21:29)
mutluyum, yoğun çalışarak geçiyor. Hayatımın duraklama noktasındayım galiba. Bayram tatilinden sonra gerekli motivasyonu sağlayamadım hala.

  • datnet  (05.09.18 08:46:46)
zor ve ağır bir süreç geçiriyorum iş ve aileyle ilgili. bu da mevsim değişimiyle birlikte migrenin tavan yapmasına neden oldu. uyuyorum uyanıyorum ağrı devam ediyor, bazen uyuyamıyorum bile ağrıdan, cinnet geçirmek üzereyim. mesela geçen çarşamba başlayan migren atağı hala tam olarak geçmedi. arka planda çalışmaya devam ediyor kendisi.

ama genel anlamda gayet mutluyum. bir sıkıntı yok şükür.
  • Phoebe  (05.09.18 12:50:03 ~ 12:50:38)
Oyun oynamak istiyorum oynayacak arkadaş yok , kitap okumak istiyorum alışkanlığım yok , film izlemek istiyorum film yok , dizi izlemek istiyorum dizi kalmadı , sevgilimden de yeni ayrıldım yapacak birşeyim yok mutsuz değilim de ne bileyim tuhaf

  • KendineAteist  (05.09.18 14:28:00)
Şartlar tam istediğimden çok uzakta,
İnsanlar hiç beklediğim gibi tepkiler vermiyor,
Hayat beni hiç ummadığım veya kaçındığım bir noktaya doğru vakumladı,
Piyasalar ve ekonomi belirsizliğini koruyor,
Şu noktada ailemin bana çok ihtiyacı var,
Buna rağmen benim sözümü dinleyen bile yok : )
Duygusal konuları paylaşabileceğim kimselerden de biraz uzakta kaldım.

Bundan tam 10 ay önce 'Her şey bu kadar mı üst üste gelir?' dediğim, ailemden iki kişiyi arka arkaya kaybettiğim bir dönem başladı ve henüz tam manasıyla geçmiş değil.

Daha fazla detay vermek istemiyorum, ama bunlardan başka da büyük küçük tonla olumsuz durumlar var.

Yani eğer depresyona girmek istersem her türlü bahanem var. Buna rağmen hayatın akışına biraz katıldım ve rahatladım. Her şey olacağına varır kafasındayım. Mutsuz değilim, olumsuz da değilim. Umutluyum ve motivasyonlarım var.

Olursa Ekim'e...
  • idexo  (05.09.18 17:44:18)
sıradan geçen günler. akşamlar kabak çekirdiği falan yiyip bir demet tiyatro izliyorum.

herkes bedelli yaparken ben askere gideğim yakında bir de, taramalı tüfekle gezeceğim.
  • Apocalypse  (06.09.18 13:48:34)