[]

eşya paket sigortası

ziraat sigortada şöyle bir şey varmış, yıllık 79 tl, oturduğumuz daire eşyalı ama ev sahibi yaptırmamış eşya sigortası, yaptırmak mantıklı olur mu sizce?


www.ziraatsigorta.com.tr

 
Ev eşyası için herhangi bir belge fatura vs istemiyor sigortalar, oturduğunuz evin eşyası size aittir. Başına bir iş gelse ev sahibine ödeyeceksiniz zaten.

Yaptırın ama gerçekçi bir prim olsun, evde 60 binlik eşya varsa 30 bin yaparsanız eksik beyana girer.
  • John Bloor  (03.09.18 15:48:52) 
Mantıklı olur. Ayrıca elektronik cihaz ve cam kırılması teminatları da alınırsa çok daha iyi olur. John’un söylediği gibi eşyaları sıfır alıyomuş gibi düşünerek sigorta bedeli belirleyin. Yoksa hasar durumunda eksper bedel değer irdelemesi yaptığında eksik sigortanız çıkarsa tazminattan o oranda kesinti yapar. Atıyorum poliçedeki sigorta bedeli 20 bin lira. Gerçekteyse 40 bin liralık elyanız var diyelim. Evi su bastı, salondaki koltuk takımı hasar gördü. Eksper 5 bin lira hasar tutarı belirledi diyelim. Bunun yarısını alabilirsiniz ancak. Detaylar için mesaj atabilirsin


  • Delay Fuze  (03.09.18 19:10:05) 
Oo cam kırılması da varmış zaten pakette. Dekorasyonu da veriyo. Dekorasyon için şunu da sor ama, badanayı kiracı olarak benim mi yaptırmam şartıyla veriyosunuz? Yoksa ev sahibinin yaptırdığı boya badanayı da ödüyo musunuz? Kiracı yaptırmadıysa ve sigortalı da kiracıysa ödemiyoruz diyebilirler. Bu durumda sigortalıyı ev sahibi olarak gösterin. Öyle mecbur verirler.


  • Delay Fuze  (03.09.18 19:33:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.