arkadaştan 2. el çamaşır ve bulaşık makinası

arkadaş evini komple yeniledi, çamaşır ve bulaşık makinesi boşa çıktı
ben de yeni eve geçtim, beyaz eşya bakıyorum
hariak denk geldi yani
arkadaşa dedim bana sat diye, kabul etmedi, hibe etmeyi istedi ancak ben istemedim
onun argümanı "spotçuya vericem zaten saçma bir fiyata, bir an önce kurtulmak istiyorum, al gitsin" şeklinde
ben de hakkını vereyim istiyorum en azından
kaç lira verilir dersiniz
nakliye ve montaj ikisi için 250 tl tutuyor, onun için anlaştım

makinalar:
www.hepsiburada.com
www.birbeko.com

İkisi için 750-1000 liradan fazla verilmez. Çamaşır makinesi zaten 6 kg. 250 liraya spotçu alır. Bulaşık makinesi eh işte.

  • teknikekip  (03.09.18 11:08:26)
Kaç yıllık bu makinalar? Garantileri devam ediyor mu? Bence, para konusunda direticeğinize, siz de, onun evine, şık bir hediye alabilirsiniz.

  • agluna  (03.09.18 11:14:59)
parayla anlaşamayacaksınız belli ki. Sen beyaz eşyaları al arkadaşına bir akşam yemek içki ısmarla olay kapansın. olmadı bir de yeni eve taşındıysa mutfak aleti vs hediye edersin 150-200 liralık.

  • ayin yazari  (03.09.18 11:16:18)
@agluna garantilerinden bihaberim
2 senedir kullanılıyor, epey iyi durumları şu anda

  • superb  (03.09.18 11:17:08)
500 ver ikisi için. spotçu da daha fazla hayatta vermez. belki daha bile az verecek.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.09.18 11:19:44 ~ 11:20:01)
ayin yazarı +1

  • awlmi  (03.09.18 11:30:25)
@ayin yazari +1

  • chitosan  (03.09.18 11:34:03)
güzel kaliteli bir kahve makinesi falan alabilirsin sen de onun evine eğer yoksa.

  • nıç  (03.09.18 11:39:06)