en son iphone 6 kullanmış biri ne alabilir?

fiyatlar uçmuş abv. 7, 7 plus ve 8 arasında ciddi bir fark var mı?
nerden ve nasıl alayım sizce?

3 yıldır iphone kullanıyorum. bundan sonra xiaomiye geçmeyi düşünüyorum. fiyatlar iyice yükseldi, tahminimce dolardaki beklenen artış gerçekleştikten sonra daha da artar... illaki apple diyorsan ben olsam sahibinden.comdan az kullanılmış alırdım

  • ekonomicro  (03.09.18 10:46:24)
ikinci el temiz 8 bak. ben öyle aldım.

  • sir gawain  (03.09.18 10:47:12)
android al

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.09.18 10:56:30)
Bütçene göre 7 ya da 8 al. Aralarında tek hatrı sayılır fark kablosuz şarj.

  • battal gemalmaz  (03.09.18 11:01:22)
Aynı durumdayım.. Ama 7 alırsam 1 sene sonra ağırlık vs. şikayeti beni delirtecek diye düşündüğüm için direkt 8 alacağım. 3 sene kullanırım.

  • lcha  (03.09.18 11:12:32)
android kullanamıyorum alıştım iphone a :(

  • damla sakızlı dondurma  (03.09.18 11:29:55)
iPhone 8'deki a11 bionic işlemci 7'dekine kıyasla ciddi güçlü bir işlemci. Şu an kullanımda ciddi bir fark olmasa da uzun vadede ki uzun süreli kullanıyorsunuz yararı olur gibi geliyor.

Fakat mantıken androide alışın derim. Ben xiaomi kullanıyordum. Memnundum da. iPhone 8 hediye geldi. Bazen keşke kullanmayıp satsaydım diyorum. Hiç bir özelliği olmayan dandik bir telefon.
  • denizgonen  (03.09.18 12:06:55)
iPhone'lar gerçekten çok pahalu şu anda. Bence özel bir sebebin yoksa Android'e alışmaya çalış derim, para israfı çünkü. Ha yok ben yapamam dersen de paranın yettiği en iyi iPhone'u al zira fiyatlar daha da artacak.

  • roket adam  (03.09.18 12:19:06)
8 plus al.

  • iwasbornonamountainside  (03.09.18 13:25:00)