[]

Mehmet Erdem kimdir, necidir

Aranızda Mehmet Erdem dinleyen var mı? Tanımam etmem, geçmişini bilmiyorum, yeteneğini bilmiyorum, ancak benim gördüğüm sürekli cover şarkıları inanılmaz tekdüze olarak yorumlayarak medyaya pompalanan bir er kişi olarak öne çıkıyor. Hakim Bey, Hara, vs vs, hiç hoşuma gitmiyor bu herifin yorumları. Sözlükte övgüyle bahsedilen M Erdem başka Mehmet Erdem mi yoksa benim mi müzik zevkim insanlarla uyuşmuyor? Adam şarkı söylemiyor konuşuyor resmen, ses tonundan şarkı söylemek istemediği ancak mecburen söyletildiği gibi bir mesaj alıyorum o tekdüzelikten. En son Çamur'un Hara adlı şarkısına da çökmüş, ondan dedimdi. Mesela Yaz Dostum da gerçekten bok gibi. Bu adamın kafasına silah dayayıp şarkı mı söyletiyorlar ya bu ne isteksizlik, ne özelliği var bu adamın sesinin. Yutup'ta bin tane ünlenmeyi bekleyen adam var, onlar neden değil de bu abi?
 
Leyla ile mecnunun müziklerini yapıyordu kendisi. Bir de bak hem lmde hem de behzat ç de kendisi olarak konuk oyuncu olmuştu. Bence anladın mevzuyu.


  • kljgslsdkjsd  (02.09.18 19:37:07) 
Hakiki "sokaktan gecen adam" sesine sahip bir sarkici, baska bir sey bilmiyorum hakkinda.
Nalbur sesi var adamda.
Atik su borusunu agzina sikistirip borunun icine dogru bir seyler soyluyormus gibi sesi var.
Sarkici olacak en son adam. Allaj belami versin daha guzel sarki soylerim. Evin tapusunu koyup iddaya girerim hem de.
  • stavro  (02.09.18 20:20:24) 
hiç böyle düşünmemiştim ama açıp tekrar dinleyince haklı olduğuna karar verdim.
kim var aga bunların arkasında?

  • işimdeyim gücümdeyim  (02.09.18 21:42:52) 
haklısın sana katılıyorum. bana da öyle geliyor. mızmızlanan bir adam gibi sürekli bir rahatsızlığı varmış gibi şarkı söylüyor. ancak diğer bktan popçularda iyidir diye düşündüm. açıp dinlemem kötünün iyisi.


  • mikahakkinen  (02.09.18 22:40:50 ~ 03.09.18 15:09:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.