dijital fotograf makinesi ile çekilmiş 1300 fotograf bastırmak ?

merhaba arkadaşlar bu dijital makineden edindim edineli fotograf bastırmadım ve şuan silmeye kaybetmeye kıyamadığım elle tutulur bir albüm olmasını istediğim 1300 ü aşkın fotograf birikmiş.
özalitçiye falan mı gitsem fotografçıda çok pahalıya patlayacak gibi nasıl en makul fiyata normal albümlük boyutta bastırabilirim ben bunları bi yol gösterebilirmisiniz?
teşekkürler

edit: teşekkürler arkadaşlar çok paraya maal olacak sanırım fotografları güzelce eleyip en azından bir 500 tane falan bastıracağım. tekrar teşekkürler.

fiyatı hakkında hiç bir fikrim yok ama 1300 çok fazla bastırmak için. en iyi ihtimalle 25 kuruşa bastırsan 325 lira yapar. 1300 fotoğrafın içinden 100 tanesini seçip onları bastır. geri kalanını bir kaç dvd'ye yazdırıp arşivle bence.

  • mahallenindelisi  (08.03.10 20:50:39)
1300 fotoluk albüm nerdeyse bir kütüphaneyi doldurur :)

  • kediebesi  (08.03.10 20:59:31)
birkaç yerden fiyat alır, pazarlık yaparsanız bu kadar çok fotoğrafı 10-15 krş'a bile bastırabilirsiniz belki ama yani bence de çok fazla =)
her etkinlikten-gidilen yerden-konseptten 5-10 fotoğraf seçip bastırmak daha iyi olmaz mı?

  • kobuzchu kiz  (08.03.10 21:24:45)
eminönü'nde toplu olarak baskı yapan yerler var. fiyat 15-20 kuruşa kadar düşüyor. Yine de nereden bakılsa en az 200 lira eder.

  • kilroy  (08.03.10 21:24:55)
13 kuruş
www.fotvi.com

260 civarı bir fotoğraf için sipariş verdim bu hafta elime geçer durumu hatırlatırsan söylerim.
  • darknum  (08.03.10 22:22:32)
teknosa bir ara 100 tanesini 20 liraya basiyordu galiba, bir sor belki tekrar var mi o kampanyalari. ben iki üc tane bastirdim teknosa da baski kalitesi de iyiydi.

  • atmacaged  (08.03.10 23:55:09)