yetişkin er kişileri için sorum.

garip bir soru olacak ama

poponuzu ve testislerdeki kılları jiletle aliyor musunuz?

özellikle popodaki kılları jiletlesek daha mi cok cikar acaba?

Yanakları değil de sıfır noktası ve çevresini alıyorum. Testisleri de alıyorum.

Daha çok çıkacağını sanmıyorum. Jiletin artışa yol açmadığı ile ilgili bir çok araştırma mevcut. Artarsa da napim, pürüzsüz olması daha önemli
  • valentinov  (02.09.18 02:44:36)
mümkün mertebe jilet kullanmıyorum. hatta testisteki kılları kökünden hiç almıyorum.

jiletle kesersen özellikle kılların sert bi şekilde çıkıyor. seni ve partnerini rahatsız eder.

eğer güzel göt kaygın yoksa da sürme göte jilet.
  • ziyade  (02.09.18 02:44:45)
Testis her zaman. Popo ayda yılda bir.

  • Delay Fuze  (02.09.18 03:00:52)
Benim de delay fuze gibi. Kıl dökücüler var ama pek işe yaramıyor. Daha çok gür çıkarıyor diyenler var hatta

  • rakicandir  (02.09.18 08:33:17)
Tüy dökücülerin kullanma kılavuzunu okursanız görürsünüz ki
Pek çoğu genital bölge için uygun değildir. Lütfen böyle şeylere dikkat edin.

  • fasulyek  (02.09.18 08:36:44)
Hepsi kıvır kıvır.

  • bos gezenin bos ustasi  (02.09.18 09:16:08)
Tüy dökücü kimyasal olduğu için kullanmıyorum. Şu an jilet. Ama bir kaç sene sonra lazer yaptırmak istiyorum komple. Yanak, ense bölgesi dahil olmak üzere.

  • jackyr  (02.09.18 09:18:02)
Popoyla ugrasmiyirum, abartılı degil zaten. Testisleri aliyorum ama jilet vurmuyorum.

  • stavro  (02.09.18 11:17:03)
Testis jiletle popo makine ıle

  • all girls dream  (02.09.18 11:18:46)
+1 testis jilet
popo makine ile

  • kanlakarisikyagmur  (02.09.18 12:17:44)
testis jilet, popoyu almıyorum ama çok nadir rahatsız ediyorsa ufak jilet darbeleri atıyorum.

  • mattiadestro  (02.09.18 15:48:20)