sabah kalktınız dünyada kimse yok

aynı 28 weeks later filmindeki gibi olduğunu düşünün
hiçbir insan yok (cesetler dahi yok. sadece siz varsınız.)
hayvanlar da yok.

bunun dışında aletler araçlar vs herşey çalıştırılabilir durumda

neler yaparsınız ?

ben şahsen ilk önce ne olur ne olmaz diyerek silah dükkanına gidip biraz silah ve mermi ödünç alırım
sonra marketlere gidip konserve yiyecekleri toplarım.

sonra bi rahatlama gelir. oh mis ekonomik problemler yok. geçim derdi yok. çalışmak yok. sabah erken kalkmak yok
ne güzel lan dünya

yalnız bi karşı cins olaydı iyi olurdu ama, o da dünyadaki son erkek sen olsaydın yine vermezdim der filan diye düşünerek iyi ki sadece ben kalmışım derdim

dafşsfhasfasl

robot sophia'yı yanıma aldırıp inzivaya çekilirdim.

  • alwayschargeneverbend  (01.09.18 16:49:23)
Bi sigara içer kafama sıkarım.

  • brad pitt  (01.09.18 16:53:44)
En fazla 1 haftaya intihar ederim. Belki surmez. Cogu kisi de aynisini yapar.

  • stavro  (01.09.18 16:56:55 ~ 16:57:18)
Hemen, Dolmabahçe veya Çırağan Sarayı'na yerleşip, orayı son teknoloji tv ve ses sitemleriyle donatırdım. Bir süre sonra sıkılınca, bilimum kitaptan, "nasıl jet kullanılır?" çalışıp, süper lüks bir jetle Maldivler senin, New York benim gezerdim.

  • agluna  (01.09.18 16:57:17)
Neyse ki erotik shoplar var.

  • Delay Fuze  (01.09.18 16:57:38)
oh, dünya varmış varmış derim.

nerede çokluk, orada bokluk sonuçta.
  • Neill  (01.09.18 17:02:14)
Galeriden güzel bi araba alır rusya'nın yolunu tutarım. Yaşayan bi kadın varsa orda olsun isterim.

  • IncredibleMau  (01.09.18 17:33:20)
kendi başıma pek bi şey yapamam muhtemelen. Kimse yoksa toplu taşıma, uçaklar vs yok. Aldığımdan beri arabaya dokunmasam da ehliyetim var. Bi iki denemede tekrar hatırlarım ve bomboş yolda giderim arabayla ama benzin bitince kendim dolduramam muhtemelen. E napcam kendi kendime ki? Oturup iyi bi gaming laptop playstation vs alıp onları oynamaktan başka bi şey gelmedi aklıma. Dünyayı gezip görme şansım yok, yoksa çok isterim Avrupa'nın hepsini tek başıma gezeyim, başka hiç insan olmasın vs ama imkan yok.

  • nundu  (01.09.18 17:38:33)
İnsanlar olmadığı için elektrik su doğalgaz belli bir süre sonra kesilecek. Zor ya yaşamak.

  • ne zaman emekli olacagim  (01.09.18 18:19:01)
Valla tam benlik. İnternete falan ihtiyacım yok modern toplum dışında. Her gün alem yaparım kendi kendime.

  • bos gezenin bos ustasi  (01.09.18 18:30:59)
Sağlam bir tır alırım 0 km.
Tırın yarısına akaryakıt doldururum. diğer yarısına temel ihtiyaçlarımı koyarım. başlarım gezmeye.

uçağa falan binmem ağa. hem acelem yok, hem de düşürürüm falan ne gerek var yok yere ölmeye.
  • the kene  (01.09.18 18:46:16)
Silahı nabıcan? :) Düşman bile yok.

Ekosistemde tüm canlıların birbirine ihtiyacı olduğunu varsayarsak tarım yapamam. Hayvanlar yok demişsin, arılar yoksa tozlanma olmaz, döllenme olmaz.

Ha var olan yiyecekleri yerim TWD deki gibi marketleri, eczaneleri yağmalarım sanırım önce. :(

Ama sevdiklerim yok, kuşlar yok, kediler yok...

Ben de veda ederim. Vazgeçerim yaşamaktan.
  • old possum  (01.09.18 19:14:32)
Cs go'yu tekrar yükler oynarım. O kanser tayfa kesin kaybolmamış oyun oynamaya devam ediyordur a.q

  • eazy  (01.09.18 19:24:59)