[]

Reçetesiz Antidepresan

Prozacı reçetesiz alabilir miyim?
 
evet en azından mg falan kendiniz söylerseniz sorgulamazlar.


  • altin yumurtlayan lavuk  (01.09.18 15:29:28) 
Alinabilir.


  • superfluid  (01.09.18 15:32:46) 
birkaç ay önce onlarda yasaklandı diye duydum ama bir deneyin bakalım.


  • the kene  (01.09.18 16:05:46) 
gecen kıs (ya da ona yakın bir tarih) recetesiz antidepresan ve antibiyotik satımı yasaklandı. ben de yıllardır kullandıgım(ilac dokumumde olan) ilacı her ay aldıgım eczane veremeyince ogrenmistim.

ama saglık ocagında bile yazıyorlar diye biliyorum. (cipralex almistim saglik ocagindan.)
  • alwayschargeneverbend  (01.09.18 16:13:18 ~ 16:13:44) 
Aldım. Tedirgin gittim ama paranın çözemeyeceği hiçbir sorun yok. Mg'sini de söyleyin işe yarıyor. Eczane dediğin ticarethane sonuçta.


  • melonsucker  (01.09.18 19:15:39) 
Daha bugün 20mglik prozac isteyip, parasıyla aldım. Yanlız yeni bir kural gelmiş, sadece ilgli branşın doktoru (sanırım psikiyatri) yazarsa sgk karşılıyormuş. Başka branştan bir doktorun yazdığı için reçetemi, geçen ayda paralı almıştım ama bugün reçetesiz ve parasını ödeyerek aldım. sürekli aynı eczaneden aldığımdan problem olmamışta olabilir bilemiyorum ancak son yaşadığım bunlardı. =)


  • 0zzy  (02.09.18 00:59:44) 
paxil öle diye biliyorum


  • her gece aç  (02.09.18 01:48:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.