yıldız teknik kimya müh. hk.

kardeşim yıldız teknik kimya mühendisliği bölümünü kazandı.. 10-12 eylülde iys sınavları varmış.. işim gereği izin alamadım.. işleri tek başına halledecek.. esenler otogarında indikten sonra izlemesi gereken yollar neler?

sistemi öğrenmeden, kaybolmadan kullanabileceği toplu taşıma araçları neler? öğretmen evi vb. fakülte civarında kalabileceği uygun fiyatlı yerler var mı? istanbul'a daha önce geldi ama haliyle çevreyi detaylı bilmiyor.. birde yıldız teknik öğrenci ve mezun arkadaşlardan tavsiye rica ediyor..

aynı evde biri emekli +2 çalışan var.. mevcut sistemde bu şartlarda kız çocuğuna kyk çıkar mı? zamanında kyk'da kaldım ama şuan nedir ne değildir çok uzağım.. cevaplarınız için her birinize şimdiden ayrı ayrı teşekkürler..

nerde olcakmış iys beşiktaşta mı, davutpaşada mı ?

  • kelepir  (31.08.18 21:17:02)
Davutpaşa daysa çok kolay
Havaalanı yönüne metro ya biner davutpaşa ytü metro istasyonu 3-4 durak ileride inecek hemen çok yakın

  • fasulyek  (31.08.18 21:32:38)
iys davutpaşada oluyor. Otogardan metroya binsin okulun durağı var zaten. IYS yi geçmeye baksın sonra sıkıntı çıkıyor

  • zencipanda  (02.09.18 13:18:24)