Antalyayi bilen duyurucular

Lara’dayim ve arkadaslarimdan baymis durumdayim. Iki saat uc saat fark etmez yol uzun olabilir ama otobus vs biseyle gidebilecegim yerler onerir misiniz? Gunubirlik nereye gideyim? Olimpos adrasan cirali vs takildim zaten oncesinde. Kemer merkeze gitmedim bisi var mi ki orda? Kas uzakmis baya ama ulasim varsa gidebiliim onerilerinizi bekliyorum.

Hocam daha önce görmediyseniz side'yi tavsiye ederim. Apollon tapınağının kalıntıları mutlaka görülmeli bence, sahildeki küçük barlarda da gün batımına karşı bir bira da hiç fena olmaz diyorum.

  • chaoslord  (31.08.18 16:33:14)
Perge, Aspendos, Side buralara gidebilirsiniz hepsine ulaşım var diye biliyorum.

  • Tam1Hi0n3  (31.08.18 17:53:45)
Kemer merkezde hiçbir şey yok.

Side kesinlikle +1

Manavgat Şelalesi, Alanya vs de olabilir aynı tarafta
  • elon  (31.08.18 17:56:29)
Kas'ta bir halt yok. Side +1

  • stavro  (31.08.18 17:59:29)
Side +1

  • kuehles blondes  (31.08.18 18:46:05)
konyaaltındaki antalya müzesine gidebilirsin. laradan kc06 falez kavşağına kadar götürür seni. çıkışta varyant'ta oturup gün batımını falan seyredersin.

side'ye gidebilirsin. oranın da günbatımı muazzamdır.

kaş'a 2,5 saatte filan otobüs gider diye tahmin ediyorum. kafa dinlemek istiyorsan kaş'ta kalabilirsin. antik tiyatroya falan da gidebilirsin. oradan gömbe yaylasına çıkar ağaçevlerde falan kalırsın. belki kalkan'a geçersin. ucuzdur buralar. hele bu mevsimde.

antalya yaylalarına çıkabilirsin. otostopla da çıkabilirsin buralara. 2 kere otobüs gidiyor fakat saatlerini bilmiyorum. hisarçandır, üçoluk falan.

yine otostopla falan termesos'a çıkabilirsin.

bunların her biri en az bir gününü alır zaten. kaş falan dahil olunca 2-3 gün çıkar.
  • mind mischief  (08.09.18 05:58:01)