avrupa’daki headhunterlar

bunlardan bir tanesi (hollandalı) bana mayıs’ta iş getirmişti linkedin’den sallamamıştım.
şimdi mail atsam, bana iş bul desem yardımcı olur mu?
yoksa hiç uğraşmayayım mı?

elinde senin uygun olduğun bir iş varsa faydana olabilir, onun haricinde ekstra çaba göstereceğini hiç sanmıyorum özellikli biri değilsen.

  • Bruce  (31.08.18 13:33:51)
gunde 50 kisiye mail atiyorlar oyle.
geri don. gozumden kacmis zaten o ara uygun degildim al bu da guncel Cv'm uygun pozisyonlar icin gorusmek isterim de.

ben cok bos kaldigimda hatirlatma amacli guncel cv mi gpnderiyorum. simdiye kadar hic kotu bir geri donus almadim. en kotu durumda cv'n databaselerinde olmus olur.
  • 65 derece  (31.08.18 13:59:09)
head hunter larin da emlakcilar gibi isini iyi yapan yada kotu yapanlari var. isinde iyi olanlar ile, hatta buyuk consulting firmalarinin altinda calisanlarla is yapmakta yarar var, digerleri zaman kaybi olabilir.

  • emrahday  (31.08.18 14:18:52)
geri dönsen ne kaybedersin ki.
max 20 dakika.
ne kazanabilirsin,
hayatın değişir.
  • you and whose army  (31.08.18 15:01:49)