[]

Fırtınaya hazırlık

Zamlar geldikçe geliyor. Daha büyükleri kapıda. Fırtınaya hazırlık kapsamında neler stoklanabilir? Siz neler alıyorsunuz? Gıda olur, elektronik olur, hobi eşyaları olur, daha da artmadan alayım dediklerinizi örneklendirerek yazarsanız fikir olur herkese.

Teşekkürler!


 
Tüm elektronikleri yeniledim. 7 8 çift spor ayakkabı ve bot aldım. Gardrop tamamen yenilendi.
Araba son model oldu.

Gıdayı düşünecek kadar az kazanmıyorum.
  • valentinov  (30.08.18 20:37:01) 
İhtiyaçlarımı hızlı bir şekilde tamamladım, israfı azalttım, kalan param da dolarda.


  • roket adam  (31.08.18 10:09:48) 
@roket, mesela neler aldınız? Fikir vermesi için soruyorum.


  • skooma  (31.08.18 15:40:25) 
Sırasıyla Nisan'dan beri: araba, gömlek, pantolon, birkaç ıvır zıvır elektronik aldım. Ayrıca elimdeki kullanmadığım elektronikleri de sattım (Drone'um vardı mesela aldığım fiyata sattım, dolara koydum, şimdi değer kazanıyor)


  • roket adam  (31.08.18 16:03:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.