kellik age 25

saçlarım baya seyrek üstler kötü durumda kennedy bakırcığlu cosplay oldum, zaten mizacım sert biriyim birde üstüne kafayı kazıtınca 30 oluyorum, bu şimdi benim kaderim mi oldu, saç ekimi baya başarısız operasyonlarla dolu bir geçmişe sahip, ki yaşım daha genç ekim için, bu yaşta zidane gibi gezilir mi başlarım öyle tarzı, kellik yakışıyor diyorlar , berberler kafanın şekli kellik için harika falan diyorlar ama abi 25 yaşında sıfır numara gezilir mi ya, ki yanlarda sıkıntı yok 3 4 günde bir traş olmam gerekiyor çünkü üstler dışında her yer tıkırında hemen normal seviyeye geliyor ama üstlerin görüntüsü psikolojimi bozuyor

kellenin fotosunu özelden atarsan ekim hakkındaki düşüncemi belirtebilirim. Ben de ektirdim. Birçok ekim gördüm.

Naçizane tavsiyem kendinle barış. Kendine sıfır numaraya yakın tıraş eden bir makina al tıraşını onunla ol.

Saç işini takıntı haline getirme sakın.
  • caletti  (29.08.18 22:19:27)
Adamı googledim da geldim. Eğer gerçekten bu kadar seyrek ise kazit. Ama saç ektirdin sonuç alamadin mi?

  • elorelia  (29.08.18 22:34:37)
saç ektirmedim genetik dökülme var muhtemelen daha dökülecek şuan ektirmem saçma olur , sıfır numara yaşımı fazla gösteriyor yoksa kellik karizma duruyor bende onda herkes hem fikir ama ne gerek var, kafaya ister istemez takıyorum

  • docrivers  (29.08.18 22:38:23)
Dokulmelerin çoğu genetiktir ama herkes ektiriyor. Benim kuzen 26 yaşında ektirdi mesela. Tamamen dökülme durmaz ki, vardır bunun bir tekniği. Muhtemelen ile bekleme bence doktora danis.

  • elorelia  (29.08.18 22:49:52)
kuzenin before afterı var mı

  • docrivers  (29.08.18 22:57:22)
Benimde erken yaşta dökülüyor uzadıkça 3 numaraya kısaltıp duruyorum. Bari kafamın şekli düzgün olsaydı o da yok. Eğer üstleri o adam kadar döküldüyse ki 3 - 4 içinde fark ediyormuş. Saç ekimi düşünebilirsin. Adı aklıma gelmedi ama ekim yaptıranların düzenli olarak sonuçları detaylarıyla birlikte paylaştığı bir forum vardı fikir olması açısından.

  • reactionic  (29.08.18 23:00:02)
Var gibi. Yarın mesaj atarsanız yüzü sansurleyip gönderirim fotoğraf.

  • elorelia  (29.08.18 23:14:11)
Senin ilacın burada kardeşim: youtu.be

Hiç uğraşma ekim mekim. Sıfır sıkıntı. Adamlar yapmış. Bağımlılık yaptı bu adamların videoları. Resmen mucize hahahahah.
  • Delay Fuze  (29.08.18 23:26:09)
hairex yaptir bence de :D

adam bildigin yakisikliya donustu. video supermis
  • baldur2  (30.08.18 01:24:45)