[]

3 patili delikanliya yuva buluyofuz

merhabalar yazlıkta patisine ne olduğunu anlayamadığımız yavru kediye yuva arıyoruz. veteriner kontrolünden geçti 3 patili devam edecek hayatına. suan kedi arkadaşımda geçici yuvasında. lütfen engelli hayvanlara öncelik verelim. kedi erkek ve mersin’de. kim bu süt oğlanın ebeveyni olmak ister ?


eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com

eksiup.com

 
linkler açılmıyor


  • sylow  (29.08.18 16:40:17) 
mersinli bir arkadaşım eş dost ile paylaşayım ama iletişim bilgisi verirler mi diye soruyor


  • suicides underground  (29.08.18 17:47:43) 
Merhaba iletişim bilgisi elbetteki veririz


  • deklere kutusu  (03.09.18 16:01:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.