kurutma makinesi - hoover'dan memnun musunuz?

merhabalar!

tek başına yaşayan bir akrabam için bir adet kurutma makinesine ihtiyacımız var.
fiyatın iki bin liraya bile ulaşmaması iyi olur.
gördüğüm kadarıyla hoover'ın fiyatları uygun.

ama onun da birkaç modeli var, karar veremedim.

baktıklarım öncelikli olarak şunlar:
urun.n11.com

www.hepsiburada.com

sanki ilki fena değil gibi...
tavsiyesi olan var mı acaba?

teşekkürler!

ben 3 sene kadar önce hoover çamaşır makinesi almıştım. şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı ve gayet iyi çalışıyor. kurutma makinesi de pek farklı olmaz sanırım.

  • silver apple  (29.08.18 13:17:28)
ben de bakınıyorum bu aralar ama b sınıfı alma diyolar. a sınıfı olanlarda da bayaa fiyat farkı oluyor.

  • spirit crusher  (29.08.18 14:21:50)
açıkçası çok araştırdık hoover alıp çok memnun olan da var hiç memnun olmayan da var ancak çamaşır makinemiz bosch olduğu için ve sadece aynı markaları üst üste koymayı kabul ettiği için firmalar bosch aldık ve çok memnunuz.
üründe şu
www.hepsiburada.com

hoover için başta çok iyi ama uzun ömürlü değil kapağı kırıldı bilmemnesi çıktı şeklinde çok şikayet okuduk bu da bir etken oldu.
  • basond  (07.09.18 10:15:32)