Kütahya tavşanlıya gidişte osmangaziden mı geceyim?

Istanbul anadolu yakasından yola çıkıyorum. Köprü dışındaki yola sadece 21 km fazla gösterip süre olarak yaklaşık 1 saat ekliyor yandex. Yol kötü mü çok? Sizce hangi yolu seçeyim?

Osmangazi sacma

  • kush  (29.08.18 02:33:32)
Hangi yol o? körfezi dolaştığı yol mu? 21 km olmaması lazım çok daha uzundu.

  • clones  (29.08.18 03:57:01)
Belki saçma gelecek ama ben köprüden geçme ihtimalim olduğunda geçiyorum. Diğer alternatifleri eliyorum. Kendi kendime " zaten kullanmasam da cebimden çıkacak parası kullan bari " diyorum :)

  • Fusha  (29.08.18 05:10:51)
Gidiş dönüş feribotla git köprünün tek yön ücretinden daha ucuza geliyor. Hem de deniz havası alırsın.

  • kumulatifvergimatrahi  (29.08.18 07:41:36)
ben geçmiyorum körfezi dolanıyorum o tarafa giderken. süre olarak 15-20 dk anca farkediyor.

  • contavolta  (29.08.18 08:15:36)
Siz delir mısınız ya. Hicbir akli basında yol iz bilen adam köprüden geçmez.

Harita bilginiz de yok sanirim
  • dramadi  (29.08.18 08:48:12)
Kutahyaliyim asla kopruden gecmem biraz once babamlari kutahyaya ugurladim vapurla yalova oradan kutahya yapacaklar

  • basond  (29.08.18 08:51:18)
vaktiniz yoksa mecburen köprüden geçeceksiniz. neredeyse 1 saat tasarruf.
vaktiniz varsa topçular eskihisar feribotu. gidiş dönüş alın bileti ucuza gelsin.

Körfezi dolaşmanıza gerek yok malum son yakıt zamları sebebiyle maliyet eşitlendi. köprü rekabeti sebebiyle de feribot ucuzladı.
  • cliquot  (29.08.18 09:53:49)
@basond harita bilgimiz yok ki burada soruyoruz işte : )

@clones evet, yandex.navi nin yalancısıyım. bana da saçma geldi.

pendik-yalova yapıp yalovadan devam etmeye karar verdim.
  • retiredcolonel  (29.08.18 14:47:08)