sevgiliye çiçek

göndermek istiyorum ama başlardayız. ne sevdiğini tam olarak bilmiyorum.

kadın olarak hangi tür çiçekleri seviyorsunuz?
erkek olarak sevgiliniz en çok ne tür çiçekler seviyor?

gülü seven kadın az
papatya gönder naif ve ucuz

  • lcha  (28.08.18 15:37:17)
kurban olayım gul gonderme
papatya

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (28.08.18 15:41:45)
Ben kadın olarak genelde kaktüs, papatya ya da kır çiçeği tarzı şeyleri seviyorum. Ama bloom&fresh'in neredeyse bütün aranjmanlarını seviyorum. Çok doğal ve kaliteli tasarımlar yapıyorlar.

Şu çok hoş özellikle:

bloomandfresh.com
  • muslugubozukhayrat  (28.08.18 15:42:38)
Ben de gül, zambak filan sevmem hiç. Sümbül, leylak, kır çiçekleri daha güzel. Ama muslugubozukhayrat +1 diyorum. Aranjman önemli.

  • inawen  (28.08.18 15:44:25)
orkideye hiçbirimiz hayır diyemeyiz :')

  • tabirimekruh  (28.08.18 15:47:07)
orkide, papatya.

  • xdenizx  (28.08.18 15:50:40)
dün benden teraryum istemişlerdi.

  • datnet  (28.08.18 16:05:57)
saksıda olsun mutlaka

  • ipmus90  (28.08.18 16:25:32)
Terrarium şahane bir şey beğenmeyen çok azdır. Görsel olarak çok hoş ben de hastasıyım ama maliyet olarak yüksek biraz. Uygun değilse papatya diyorum.
Papatya bence muhteşem bir şey hem ucuz hem de çok güzel yine sevmeyeni azdır diye düşünüyorum.

Gül kesinlikle gönderme +1
  • mutekebbir  (28.08.18 16:27:27)
Orkide gönderme, orkide koyacak yer yok ofislerde, herkes orkide yolluyor. Papatya güzel.

  • elikası  (28.08.18 16:57:19)
yolla bi gerbera mis

  • isvicre rakisi  (28.08.18 17:30:37)
gülü severim, gülde hiç sorun yok bence klişe diye sevilmiyor gibime geliyor, sade hoş bir aranjmanla klas durur. papatyaysa 2 güne solup gider, çok hoş bulmuyorum, ortasındaki sarılar dökülmeye başlıyor önce..
eşim genelde beyaz gül veya lisyantus alır bana.
lisyantus da mis gibi kokar ve genelde çok tomurcuklu olur vazoda da açmaya ve kokmaya devam eder.
  • ozgur bir kusun hatirati  (28.08.18 19:19:48)
Papatya.

  • Amaranta ursula  (28.08.18 21:23:52)
Sevimli pembe şakayıklar, papatyalar, bol yeşilli otlar olmalı bence. Ben bunları pek seviyorum.

İlla gül olacaksa kırmızı gül olmasın da beyaz, pembe olabilir. Daha sade daha tatlı olur bence.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (29.08.18 10:51:41)