[]

Ders çalışmalık yer

Avrupa yakasında uzuuun uzun oturup ders çalışabileceğim bir yer var mıdır acaba?cafe gibi bir yer olursa iyi olur çünkü yemek için dersi yarım bırakıp dışarı gitmek istemiyorum.
 
türk alman kitabevi-beyoğlu


  • stk  (28.08.18 15:14:49) 
hocam bütçe nedir? bir dünya yer öneririm ama sen tutup 2 çay 1 tosta akşama kadar oturacak yer arıyorsan hepsi yalan olur.


  • Tears of Devil  (28.08.18 15:15:20) 
Stk,türk alman kitabevini çok severim.farklı bir yer bulamazsam tekrar oraya gitmeyi düşünüyorum zaten.

@Tears of Devil,bütçe sorun değil.yeter ki düzgün bir yer olsun.
  • Frances  (28.08.18 15:17:26) 
Salt galata kütüphanesi


  • fasulyek  (28.08.18 15:19:03) 
salt galata


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (28.08.18 15:21:32) 
millet kıraathaneleri


  • nymphe  (28.08.18 15:46:37) 
Butce sorun degil diyorsan Workinton'i oneririm. Yemek yok ama sabah simit pogaca sonrasinda da atistirmalik ivir zivirlar var, cay kahve falan da var.


  • elon  (28.08.18 17:25:58) 
Salat Galata artık çok kalabalık, gelmeyin yeter.


  • fever  (02.09.18 16:18:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.