Bulunamayan kısa film

Selamlar,

Yıllar önce (üniversitedeki kısa film festivalinde olabilir) izlediğim ve sonra bir türlü rastlayamadığım kısa filmi arıyorum.

Filmde İstanbul'da yaşayan ve birbirinden habersiz 3 kişinin (sanırım 3 idi) yaşamları ayrı ayrı gösteriliyordu.

Filmin sonunda ise İstiklal'in ortasında bu 3 kişi bir olayda bir arada duruyorlardu. Bir şey mi olmuştu, ona mı bakıyorlardı, öyle bir şey. Fakat birbirlerinden haberleri yoktu. Hatta film sanırım yine bu 3 kişinin birbirinden habersiz olarak bir arada bulunduğu bir ortamla mı başlıyordu neydi...

Tanıdık geliyor mu size? O kadar uzun süredir aklımda ve bulamıyorum ki... Buraya da sormak istedim.

Teşekkürler.

kısa filmde 3 adam, ayrı ayrı yol ortasında duruyor, sonra her bir adamın hayatı mı anlatılıyordu? mekan da tarlabaşı gibi bir yerdi. aynı şeyden bahsediyorsak benim de kafama takıldı şimdi.

  • nice tnetennba  (28.08.18 11:27:36)
cahit çeçen'in yönetmenliğini yaptığı kahpe devran adlı kısa belgeseli gibi duruyor anlattığınız, izlemek için www.youtube.com

  • dublin devrimi  (28.08.18 13:11:50)
@dublin

Değil ne yazık ki :/
  • monogram  (28.08.18 14:51:07)
Sözsüz bir filmdi diye hatırlıyorum.

@nice

Evet evet, Tarlabaşı da olabilir ama en sonu İstiklal’de bitiyordu sanki hatta Gs Lisesi’nin önü müydü neydi.

Ek: Mobil olduğum için parçalı cevaplar verebildim.
  • monogram  (28.08.18 14:52:57)
benimki buymuş. :)

  • nice tnetennba  (28.08.18 15:01:57)