[]

Demir yüksek olup demir bağlama ve UIBC neden düşük olur ya da bu ne demek?

sonuç referans değeri

Demir 168 ug/dL 65 - 175
Demir Bağlama Kapasitesi L 247 ug/dl 250 - 425
UIBC L 79 ug/dL 110 - 370


Demir yüksek olup demir bağlama ve UIBC neden düşük olur ya da bu ne demek oluyor?

 
UIBC dediği de zaten doymamış demir bağlama kapasitesi. Demir yeteri kadar var (ki normal sınırlarda çıkmış) ve metabolizma yenisine "aç" değil, böylelikle bağlama kapasiteniz düşmüş. Gayet normal. Demir azaldıkça demir bağlama kapasitesi artar. Sizin tabloda bir yanlışlık yok yani.


  • gonion  (27.08.18 19:22:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.