[]

tek kişi tatile çıkmak

bayram sonrası kalabalığı bittiği için fiyatlar ucuzlamıştır diye düşünüyorum. 4-5 gün bir tatil yapayım, denize gireyim dedim. ancak tek kişi olduğum için oda fiyatları artıyor. kuşadaası ya da bodrum civarı ucuz-kaliteli oteller önerebilir misiniz ? denize yakın apart-pansiyon da olur.. tabi bir de deniz sığ olmalı :)
 
airbnb ye bak derim


  • lordoz  (27.08.18 18:18:03) 
Airbnb'de oda ara +1


  • pati  (27.08.18 18:26:19) 
Kusadasi’na gitme derim sadece.
Airbnb de cok ucuz degil oralarda.

  • kuehles blondes  (27.08.18 19:18:01) 
Cadir atsana. Git bi kampinge mis gibi. Hem ekonomik olur hem de sosyallesmek veya kafa dinlemek tercihi sana kalmis olur.


  • baharat  (27.08.18 19:30:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.