[]

Ankara'da aliminyum sahan nerede bulurum?

Şu bildiğiniz içinde yumurta, menemen yapılan sahandan bahsediyorum. Hani metalik renkte ve siyah kulplu olan. Bu mereti hiç bir yerde bulamadım.

aradığım bu: tr.foursquare.com


 
bir milyoncu denilen tarz dükkanlarda.


  • minyatur dev  (27.08.18 16:15:08) 
@minyatür dev

Var mı hocam kızılay'da falan bildiğiniz bir tanesi?
  • bobinhoo  (27.08.18 16:16:39) 
ulus'da bulabilirsin.


  • 1917  (27.08.18 16:25:27) 
Alimminyum için alzaymır yapar derler. Kızılay da falan cadde zuccaciyelerinde olur.


  • baal  (27.08.18 16:26:26) 
samanpazarı çıkrıkçılar yokuşu'na, saraçlar çarşısı'na gidin. mutlaka bulursunuz.


  • kibritsuyu  (27.08.18 17:22:59) 
ulus +1


  • hot potato  (27.08.18 17:31:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.