[]

Tatil tavsiyesi

Selamlar. Haftaya 2 haftalik iznim var ama esimle nereye gidelim karar veremedik, onerilerinize acigiz.

Bastan yurtdisi dusunurken dolarin durumu nedeniyle iptal ettik, bati karadeniz -amasra abant safranbolu vs- dusunduk ama 3-4 gunden fazla vakit gecmez gibi. Aklimda eski focadan baslayip asagilara dogru gitmek de var, kafa karisik kisacasi.

Eskisehir’de oturuyoruz bu arada. Tesekkurler simdiden

 
eski foçadan başlayıp aşağıya inmek çok ideal bence. hem deniz hem kültür turizmi açısından en ideal rota. hiç düşünme yapıştır gitsin.


  • re noreno  (27.08.18 10:59:12) 
Selimiye'den yeni geldim, bayıldım. İnceleyin isterseniz.


  • mhm  (27.08.18 11:55:10) 
akçay


  • since1907  (27.08.18 12:03:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.