[]

Korku gerilim filmi, gizem soslu da olursa tadından yenmez

Çok bilinen çoğu korku filmini izledim (hatta muhtemelen hepsini) izlemediğim güzel filmlerden ne kaldı arayışındayım. Tavsiye edebileceğiniz filmler var mı? İzleyeniniz olduysa, as above so below favori filmlerimden biri mesela, böyle gizem türüne de giren filmlere bayılıyorum. Ama böyle olması şart değil tabii hepsi kabulüm.
 
the descent var ama onu da izlemişsindir sanırım.


  • nothing in my way  (27.08.18 00:36:45) 
Fracture, contratiempo, gone girl (izlemişsindir ama), triangle


  • eatpraylaw  (27.08.18 04:45:36) 
hereditary


  • elorelia  (27.08.18 09:00:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.