[]

alamanyaya göçmek

alamanyaya göçmek çok mu zor bu saatten sonra.
evli, 2 çocuklu biri için.
sıfır almanca


 
şüphesiz ki zor ama imkansız değil.

sıfır almanca ile neden almanya?
  • lordoz  (26.08.18 22:50:31) 
Basit ama planın ne?gurbetci stayla ben fabrikaya girerim hanımda banka temizler tarzında düşünüyorsan zor ama becerilerin varsa,almanya ya vergi odeyeceksen kolay.detaylar onemli.


  • duptıs  (26.08.18 22:57:08) 
expat olarak gidecekseniz ya da almanca bilmemenize rağmen bi yerden kabul aldıysanız zor değil; hatta çocuklarınız için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri olabilir.


  • hesabım silindi kırgınım modlar  (26.08.18 22:59:03) 
40 yaşında evi stıp ingilterede freelance çalışan bir aile tanıyorum. 2 çocukla.


  • anten  (26.08.18 23:04:20 ~ 23:04:40) 
Neden almanya, bir sebebi yok aslında
Yazılım Danışmanlık işindeyim, kendi çapımda yazılımlarım var.
Yol yordam nasıl olur ki?
Bu arada orda bir akrabamız var, enişte kamyoncu. Faydası olur mu?

Derdim çocukları kurtarmak.
  • neymis  (27.08.18 09:17:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.