ikeadaki saklama kutuları

ikeada çok güzel kutular var ama fiyatları gerçekten çok abartılı. benzer modelleri daha uyguna nerede bulabilirim? internette arama yapıyorum ancak doğru kelimelerle aramıyorum herhalde, ya banyo amaçlı kutular çıkıyor ya da çok zevksiz şeyler.

koçtaş'ta benzerleri oluyodu

  • Delay Fuze  (26.08.18 22:00:11)
Gıda kutuları var şeffaf kapaklı benzer malzemede onlardan kullanıyorum ben, hem ikeadaki plastiklerden almıştım hem de bu gıda kutularından (mutfak koskocaman saklama kabı da denilebilir) fiyatı daha düşüktü oldukça o aralar.

Benim dandikslerden bulamadım internette bu çıktı anca
urun.n11.com

ama bahsettiğim daha ucuz iş görecek cinste olanları da eva house falan gibi mağazalarda mutlaka bulabilirsiniz eğer köşe başınızda mutfak gereçleri satan bir dayı yoksa.
  • hedep  (26.08.18 22:06:33)
Evidea da falan kesin vardir. Biraz kurcalayın.

  • jackyr  (26.08.18 22:22:54)
Mutfak için olan plastikleri diyorsanız birçok yerde var ama ikeadakinin fiyatı da abartı değil. O yüzden giysi için falan olanlardan bahsettiğinizi düşünüyorum. Fermuarlı sert hurç gibi olanların alternatifi ikea dışında yok ne yazıkki. Yalnız parasına değiyor oldukça sağlam.

  • curukturpkokusu  (26.08.18 23:48:39)