[]

Trackpad'i Apple kadar hassas ve kullanışlı başka bir bilgisayar modeli ?

daha önce sony toshiba acer exper datron ve samsung kullandım ama hiçbirisi apple kadar hassas ve seçim işlemini istediğin şekilde yapmana imkan vermiyor, ya trackpadlerinin yanında scroll olduğu için ve dar olduklarından dolayı eliniz oraya kayıyor, ya da zaten trackpad'in kendi dokunma hissi ile hassaslığı sağlayamıyorsunuz. Dokunmatik telefonda kelime arasındaki 1 harfi silmek istermişcesine çok dikkat etmeniz ve illa klavyeden destek almanız gerekiyor. Ama apple öyle değil, tracpadi şahane hassas ve dota2 oynamayacak ya da autocad'de çalışmayacaksam hiç mouse takmıyorum. Buna benzer bi' pc arıyorum; fiyat performansı da göz önüne alarak öyle çok pahalı olmayan ne önerirsiniz ?
 
Trackpad'i apple laptoplari ile yarismayi birak ayni klasmanda olan bir PC yok malesef.


  • robokot  (26.08.18 18:40:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.