leopar desenli giysiler sizce de çok kötü durmuyor mu?

sb.

özellikle kadın yazarların fikirlerini merak ediyorum. sizce de çok kötü değil mi ya? hele hele leopar desenli bikini falan. bi tek bana mı kötü görünüyor?

teşekkürler.

ben de ayni sekilde dusunuyorum. cok demode gorunuyor, seksenlerden kalma gibi duruyor.

  • tabudeviren  (26.08.18 13:02:48)
çok kötü, evet.

  • pati  (26.08.18 13:04:28)
Ben begeniyorum, guzel kombinlenirse leopar zamansizdir.

  • balpolen  (26.08.18 13:06:59)
Hayvan desenli her türlü giyimden, aksesuardan adeta tiskiniyorum.

Yılan deseni olur, leopar olur, timsah olur, zebra olur.

(Adam yazar)
  • hedep  (26.08.18 13:15:15)
Kötü duruyor bence de, hiç beğenmiyorum.
Bir de bikini olunca Banu Alkan'ı çağrıştırıyor. Neremi neremi...

  • olabilir ya da olmayabilir  (26.08.18 13:18:26)
balpolen +1

Çok yakıştırdığım kıyafetler oluyor, giyen kişinin vücuduna bağlı olarak da çok güzel durabiliyor bence.
  • buff  (26.08.18 13:21:40)
genel olarak kötü ama kimi kıyafet ve aksesuarlarda güzel durabiliyor.

  • tabirimekruh  (26.08.18 13:32:53)
Nasil kombinlendigine ve ne miktarda kullanildigina bagli bence.

Mesela duz taban ayakkabi ve ufak cantalarda guzel durabiliyor. Ayrica leopar deseninin siyah-beyaz, gri tonlu olani da var. Mesela opak corap olarak guzel olabiliyor bunlar. Ya da mesela bu desene sahip, yuksek belli, diz ustu bir etek + duz renk opak corap + bot + oversize bir tisort (grup tisortu olabilir) + deri/kot ceketle (opsiyonel) baya da guzel bir kombin olur.
  • Thredith  (26.08.18 13:37:40)
Çok kötü bence de.

  • ms brownstone  (26.08.18 13:43:47)
Benim gözümün önüne direkt olarak Ahu Tuba geliyor.

Çirkin değil iğrenç de aynı zamanda.
  • vassal  (26.08.18 13:45:19)
siyahi hatunlardan başka bir tene yakışmıyor leopar. onlarda güzel vahşi duruyor.

thumbs.dreamstime.com
  • syd barrett in kedisi  (26.08.18 13:52:19 ~ 13:55:03)
Hiç sevmem.
Çok kötü.
Bununla birlikte kazayağı desenini de sevmem mesela o da hiç güzel değil.

hedep +1
  • mutekebbir  (26.08.18 14:02:44)
Ben hiç kimseye yakıştıramıyorum.

Benim de gözümün önüne Banu Alkan geliyor, bütün seksapellik gidiyor.
  • chicha  (26.08.18 14:16:36)
Leopar olsaydım bile leopar desenini sevmez, varoluş sancısı çekerdim.

  • sparky  (26.08.18 14:23:59)
Berbat ötesi

  • le jeune turc  (26.08.18 14:26:14)
Kötü buluyorum. Ama bazı ayakkabılarda falan detay olarak varsa ( tümü kastetmiyorum) o zaman gözüme çok batmıyor.Onun dışında çevremde falan görünce tuhaf bakmaktan kendimi alamıyorum. Leopar konuşulduğunda üniversitede derse henüz 20 lerin başındayken leopar anvelop bluzla gelen kız gelir aklıma , iş hayatı kimbilir ne kadar renklidir :)

  • dyg*dyg  (26.08.18 14:41:17)
@hedep +1

Hayvan desenli bütün kıyafetler çok ucuz geliyor bana da.
  • chitosan  (26.08.18 19:52:24)
ben hic begenmiyorum, bilincaltima cok farkli islemis bu desen.

  • seyirdefteri  (26.08.18 20:07:35)
Cok kötü. Hiç giymedim kullanmadım kullanacağımı da sanmıyorum.

  • Amaranta ursula  (26.08.18 20:46:01)