[]

uçurulmuş bir yazarın eski entrylerini görmek

bildiğiniz gibi ekşi sözlükte uçurulmuş bir yazarın profiline girdiğimizde entryleri gözükmüyor bunu nasıl görebilirim ?
 
göremezsin. yazara gerçek hayatta ulaşıp yedek almışsa yedek dosyasını isteyebilirsin. ya da yazdığı entry'yi göndermesini rica edebilirsin.


  • Delay Fuze  (26.08.18 02:01:47) 
Ekşi şeylere çıkmışsa ordan bakabilirsiniz. Maalesef yönetim uçurduğu yazarın entrysini hala gelir elde etmek için kullanabiliyor.


  • farabi  (26.08.18 02:15:04) 
Sanki sitenin eski tarihli kayitlari falan oluyordu


  • biravekahve  (26.08.18 02:18:45) 
@biravekahve

Bir ihtimal archive.org'dan çıkar.
  • farabi  (26.08.18 02:40:31) 
Debeye gidiyse sozlockta da görebilirsiniz.

sozlock.com
  • hair freak  (26.08.18 09:18:50) 
eskiden eksiyi kopyalayan bi site vardi ama anidi unuttum.


  • tabudeviren  (26.08.18 12:26:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.