[]

kasko ile ilgili

şimdi şöyle bir durum var. ben kaskodan arabanın hafif içe göçmüş arka kapısını düzelttirip boyatmıştım. aradan 1 yıl geçti. arka camı da hiç açma gereği duymam. geçenlerde baktım arka cam yarısına kadar açılıyor. büyük ihtimalle tam düzeltilmediği için cam aşağıya inemiyor. ayrıca boya da deformeler de var.

-adamlar tam düzeltmeden boyamışlar. ama bunu aylar sonra fark ediyorum. benim de hatam var. kontrol etmem gerekiyordu.

-kaskoyu iptal etmiştim. şu an kaskom yok.
-geçmişe dönük bir sorundan dolayı kasko firmasına başvursam bir sonuç alabilir miyim ?

 
hiç sanmam.....
ben olsam direkt servise giderdim....

  • 2 tostos turan  (25.08.18 12:36:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.