aplikasyondan radyo dinlemek internet kotasindan cok yer mi?

efenim soru baslikta aslinda..
her uykudan once 1 saat e ayarlayip yatsam diyorum, cok yer mi kotadan ya da ne kadar yer acaba?

kaç kbit kalitesinde dinlediğine göre değişir. 64/128 kbps hızında dinlerken ortalama 4 dk'lık bir şarkı süresince 1-2 mb'ı geçmez. zaten 4 dk'lık 128 kbps'lik bir şarkı 2-4 mb civarında ediyor. kalite yükseldikçe mesela 320 kbps mb baya girer. 1 saatte öyle aman aman bir şey yemez. internet kotan ne kadar veya neti ne kadar sık kullanırsın bilmiyorum ama keyfine bak yav, 50 kere mi gelicen dünyaya.

  • Huan8  (24.08.18 01:01:52)
Bazı telefonlarda normal radyo var. Kulaklık takınca çalışıyor. Belki sizin telefonda da vardır.

  • Phoebe  (24.08.18 08:35:22)