[]

Basmane & Alsancak'tan otogara nasıl giderim?

?
 
Basmane meydaninda bisuru firmanin yazihanesi var.onlardan birinden biletliysen yarim saatte bir servisleri var.ya da alsancakta izbana binip halkapinar duraginda inip oradan direk otobusle gidebilirsiniz.


  • a summer day  (23.08.18 13:12:51) 
eskiden montröden otobüs geçiyordu otogara giden. numarasını unutmuşum. hala geçiyor mu emin de değilim. eshot'un sitesinden kontrol edebilirsiniz.

basmaneden metroya binip, bornova'da inip ege üni. bilg. müh önünden alparslan - y.garaj dolmuşuna da binebilirsiniz.
  • 111111  (23.08.18 13:22:09 ~ 13:23:07) 
302 numaralı bir otobüs vardı o civardan geçip garaja giden. Hala varsa en çabuk yol o.


  • dafaisss  (23.08.18 13:45:08) 
Otobüs hatlarının yaklaşık yüzde doksanı değişti tramvaydan dolayı. Halkapınardan otobüs veya basmanede biletiniz olan firmanın servisi.


  • Phoebe  (23.08.18 16:03:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.