[]

Xbox ve Ps4 arasındaki fiyat farkı

Neden oluyor? Mesela en son çıkacak Metro serisinin oyunu ps4 fiyatı 299 lira, xbox fiyatı 199 lira. Ps4 türkiye'nin vasıfsız bir topluluk olduğunun farkındayım. Ama Xbox bu fiyatlara kendince bir şekilde ayar çekebiliyor, ps4 vasıfsızları çekemiyorsa Xbox'a geçmeyi düşünüyorum. Neden kaynaklanıyor bu fiyat farkları?
 
satış politikası. Xbox yeni yönetim fiyatları oldukça aşağı çekti rekabet için. Hatta gamepass 2 aylık 6 tl falan bu ara.


  • angelofdeath  (23.08.18 08:04:47) 
Başka türlü yarışamıyor çünkü. En son konsol çıktığında ps4 pro ile hemen hemen aynı ya da bi tık üstü paraya satıldı kimse yüzüne bakmadı. Bir ay sonra her yerde kampanyalar başladı


  • giovanne  (23.08.18 09:25:15) 
playstation tok satici. cunku playstation 30-35 yildir var. belli bir kalitesi, stabilitesi ve adi var. bu fark dunyanin her yerinde ayni sadece turkiye'de degil.


  • baldur2  (23.08.18 09:39:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.