banyoda en uyuz olduğunuz şey!

evet arkadaşlar, banyoda traş olurken, makyaj yaparken, el-yüz yıkarken ya da banyo yaparken (başka ne kaldıysa) en uyuz olduğunuz şey nedir?

(elektrik kesilmesi, içeri şahin k dalması, sabun kaçması vs. dikkate alınmayacaktır)

öptüm safrakesenizden :)

Not: ciddi bir araştırma için soruyorum bu arada. o açıdan "bu söylenmiş" diye düşünmeyiniz. kafamdaki cevabın kaç kişiden geleceğini merak ediyorum!

traş makinasının şarjının bitmesi. cihaz eski olduğu için istediği anda kendini kapatabiliyor, deliriyorum.

  • resistance is futile  (07.03.10 19:27:20)
lavabonun kirli olması. kıl, tüy, su damlası vs. her tür kirlilik işte. hele vücut kiri göze görünür hale gelir ya duşakabinde, işte at o duşakabini.

bi de yerlerin ya da terliğin ıslak oluşu.
  • bitter cikolata  (07.03.10 19:31:30 ~ 19:31:51)
şampuanın bittiğini farketmek

  • yay  (07.03.10 19:36:28)
suyun sıcaklığını bir türlü ayarlayamamak...kudurtuyor resmen.

  • p a t r i o t  (07.03.10 19:36:37)
(bkz: ıslak banyo terliğine çorapla basmak).
çok sinir olurum.

  • arpacik kumrusu  (07.03.10 19:42:41)
su sıcaklık ayarıyla uğraşmak.
küvetteki en küçük bir kir, kıl, tüy olduğunda bile rahatsız olmak. suyla ittirip götürtmeye çalışmak. halbuki hijyen delisi de değilim ama bu takıntı işte.
sabunda ya da bezde (bez mi denir ne denir) kıl olması.
  • sanal uyku  (07.03.10 19:43:25)
peki arkadaşlar, sadece erkeklere soralım.

traş olurken aynanın buğulanması hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • sakingitarist  (07.03.10 19:53:55)
aynanın buğulanması da uyuz eder ama banyonun ışık düzeni ayar ediyor beni asıl. tıraş olmayı baya zorlaştırıyo.

  • fortisvita  (07.03.10 19:57:13 ~ 19:57:45)
havlunun yere düşmesi
şampuan kutusunun üzerinde kalıntı vs. olması ve elimden kayıp yere düşmesi
duş jellerinin yeterince akışkan olmaması, kolay ele dökülebilir olmaması
havalandırmanın açık olmasına ragmen aynanın buğulanması
  • voodoo 007  (07.03.10 19:58:20)
el-yüz yıkadığım sırada lavabodaki kıl, sümük, yemek artıkları -diş fırçalaması akabinde- vb bilimum şeyler. çok iğrenirim. lan hiç bakmaz mısınız dişinizi fırçaladıktan sonra lavaboya, allahsızlar? ha bir de havalandırmadaki sinekliğin delikleri çok ince ama yine de tuhaf tuhaf minnacık böcekler gelmiyor mu deli oluyorum. aynaya konuyorlar, uçuyorlar felan.

  • gebere jackson  (07.03.10 20:01:09)
aynanın buğulanması, böyle ince detaylara girdiğim zaman sakal üzerinde, delirtiyor. nefes almamaya çalışsanda burnundan ordan burdan buharlaşıyor. o yüzden gazete ile girdiğim oluyor banyoya.
bir de lavabonun küçük olması berbat bir durum, yüzünü yıkayamıyorsun bile.

  • dieselsingle2  (07.03.10 20:17:08)
- su sıcaklık ayarı
- ıslak terliğe çorapla basmak
- şampuanın bitmesi
  • 0dy  (07.03.10 20:17:21)
banyo yaparken suyun sogumasi en uyuz oldugum sey.

  • ermanen  (07.03.10 20:19:40)
banyo sırasında ev ahalisinden birinin,mutfak wc gibi bilimum su tüketilen yerlerde suya köküne kadar abanması sonucu sizin suynuzun haşlak ayarına gelmesi soğutmaya çalışmak vb.

  • Bravefart  (07.03.10 20:30:53)
traş makinesinin sürekli prizden çıkması, yani aslında gevşek priz(böyle mi denir bilmiyorum)

  • indeed  (07.03.10 20:53:26)
-diş fırçamın ıslak olması (biri mi kullandı acaba düşüncesi)
-sen iş üstündeyken.. anahtarı olan ev ahalisinin zili çalıp kapının açılmasını istemesi.. ve bunu 2 sn içinde istemesi(kapıda bekliyorum sanki aq).. açılmayınca zile abanması..

  • lewoxl  (07.03.10 21:10:04 ~ 21:12:23)
tuvalet kağıdı veya sabunun bitmiş olması.
banyoda suyun bir anda soğuk akmaya başlaması.
sifonun çalışmaması.
terliklerin veya yerin ıslak olması.
  • kedi olmus gidiyorsun  (07.03.10 21:17:43)
termosifonla suyu ısıtıyorsanız, sıcak suyun bitmesi. evet uzun yıkanmayı seviyorum ama kısa da tutmaya çalışsam, su serinlemeye başlıyor bir müddet sonra.

  • endiku  (07.03.10 21:23:47)
sicak su gelene kadar beklemek sonra kapatip tras olup jileti temizlemek icin muslugu tekrar acinca soguk suyun gelmesi ve sudan tasarruf edelim diye bir turlu sicak suya ulasamamak

  • thefin  (07.03.10 21:25:48)
kesinlikle ıslak banyo terliği; çoraplı ya da çorapsız basmak fark etmez.

  • varanus gouldi  (07.03.10 21:47:30)
-çorabımın ıslanması.
-pis bir banyo.
-diş macunumu başkasının kullanması.
-suyun soğuması.
-soğuk fayansla temas etmek.
  • kayranin kedisi  (07.03.10 21:50:11)
dus aldıktan sonra aynada olusan buhar.aq banyodan cıkınca tıras olmak istiyorum
aynadaki buhardan olamıyorum.dus almadan tırasta zor oluo cild yumusamıo fln..

  • all girls dream  (07.03.10 22:52:51)
su sıcaklığı.
kıl tüy.

  • yasakani  (07.03.10 22:55:15)
hacı banyoda yapılan her şey için (senin saydıkların ve saymadıklarında dahil) su gerekir.
eğer su kesilirse o banyoda bişi yapılmaz.
cevap; tabiki su kesilmesi

bu arada kafanızdaki cevap nedir?
  • etna  (07.03.10 23:14:02)
ahizeden gelen suyun tazyikinin az olmasi resmen ifrit ediyor beni. ben foşur foşur hayvanlar gibi gelmesini istiyorum.

  • osuruklu  (08.03.10 00:04:18)
duştan sonra bornozun banyonun dışarısında olduğunu farketmek. üşengeç olduğum için her banyodan sonra asmıyorum bornozu yerine, şapır şupur oluyor yerler alırken

  • rakim efendi  (08.03.10 01:21:27)
duşakabinden çıkınca üşümek
çorapla ıslak yere basmak
kirli lavabo
  • mahnita  (08.03.10 01:44:59)