[]

Deotak alternatifi

Sağlığa zararlı olduğunu biliyorum fakat kullanmadan da olmuyor. Aynı işlevi gören zararsız/ daha zararsız bir alternatif var mı?
 
amazonda alüminyumsuz deodorantlar satılıyordu. türkiyede yoksa ordan sipariş edin.
alüminyum alzheimer yapar. ihtiyarladığınızda aynada kendinizi tanımazsınız.
yok buna değer diyorsanız nşa'da mhrs'den psikiyatri randevüsü almanız lazım.
  • aslindasorunumpsikolojik  (22.08.18 21:44:47) 
rossman da alüminyumsuz, parfümsüz vesaire vesaire deoroll onlar var. ben çok memnunum.


  • Phoebe  (22.08.18 21:49:52) 
@pseudologia fantastica aliminyum meselesi


  • Depik  (22.08.18 21:53:28) 
O miktarda alüminyum un zararı yok. Google scholar a “aliminum disase” yazarsan ve karşna çıkan 2-3 makaleyi okursan bu tip -mikro- miktarlarda tüketimin bir zararı olmadığını göreceksin.


  • giovanne  (22.08.18 22:00:25) 
Sebamed kullandım fakat beni kesmedi.


  • Depik  (22.08.18 22:11:07) 
Rossman Alterra, melissalı limonlu olan roll on.


  • inawen  (23.08.18 17:14:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.