Napiyorsunuz Nasil gidiyor?

Ben başlayayım: Sahilde muzik.

Not: Canı sıkılanlar yeşillendirebilir de.

soru: akdeniz akşamları hala prim yapıyor mu?

spotify'da bilmediğim bir listten farklı şarkılar dinlemekteyim. tavsiye ederim. aynılığınızı kırın!
  • binder dandet  (22.08.18 21:12:48 ~ 21:13:05)
Tam şu an çay, WhatsApp, bir de Jehan Barbur.

www.youtube.com
  • dissendium  (22.08.18 21:13:25)
cok isim var ama hangi filmi izlesem diye dusunuyorum, onerisi olan var mi?

  • seyirdefteri  (22.08.18 21:15:09)
Duş aldım saçlarımı tarıyorum. Saç uçlarıma zeytinyağı sürer, ayaklarima vazelin sürüp çorabımı çekip uzanırım. Sonrasinda nette takılmaca ya da dizi film bakarım.

  • Amaranta ursula  (22.08.18 21:17:31)
Yazlikta sakin sakin kitabimi okuyamiyorum cunku bu sene dibimize yapilip acilan otelin animasyon muzigi beynimi yedi.

Lanet ediyorum.
  • kuehles blondes  (22.08.18 21:20:14)
Evde boş boş oturuyorum, arkada müzik çalıyor. 4 gündür böyleyim ve pazara kadar da böyle sürecek.

  • lana del rey  (22.08.18 21:23:52)
Buyurun;

open.spotify.com
  • lana del rey  (22.08.18 21:35:03)
Eve geldim şimdi, bizimkilerle yürüyüş yaptık, pizza yedik. İçimde tuhaf bir huzursuzluk var. Birkaç gündür güzel gidiyordu ama bu sabah birden bire yine anksiyetem hortladı. Kötü düşünmekten, kaygılanmaktan kendimi alamıyorum. İşin komik yanı ortada olumsuz bir durum yok, hemen her şey normal seyrinde ilerliyor ama benim içim yine bana huzur vermiyor. Var olmayan şeyleri kafama takarak dünyayı kendime dar ediyorum. Bugün bir kez daha anladım, benim en büyük düşmanım yine benim. Sanki kafamın içinde bir canavar var ve beni rahat bırakmıyor. Neyse felaket saçmaladım. İşte bunlar hep pms. Yani umarım öyledir. Biraz müzik çalışacağım şimdi, yeni bir parça öğrenmeye çalışıyorum. Kafamın dağılmasında bana yardımcı olur umarım.

  • i m cool with that  (22.08.18 22:12:00 ~ 22:14:48)
Sahile inip aşırı kalabalığa ve tatilcilere lanet ederek eve geri döndüm. Oturuyorum öyle

  • aquarium  (22.08.18 22:36:33)
Kardeşimle gezdik, biraz ekonomi konuştuk. Bu aralar aramız iyi, merakını cezbeden şeyler anlatıyorum. Bazı uzun vade planlar ve projeksiyonlar kuracağız. 200 yıllık kadar : )

Bayram da iyi geldi. Hep iş hep iş, biraz kafa dinliyoruz.
  • idexo  (22.08.18 22:46:36)
6 gibi biraz kestireyim dedim, yeni uyandım jsksjnsja

Akşam duyuruya yazacaktım ankarada olan biri varsa bira içelim diye. Canım bira çekti. Buğday birası
  • Delay Fuze  (22.08.18 23:06:29)
Günaydın, kahvaltımı yaptım şimdi kitap okuyacağım

  • rakicandir  (23.08.18 10:38:32)
İzmir’e gitmek iyi geldi. Ağacı olan gölge bir plajda güzel bir
Gün geçirdim. Ailemi gördüm. Öküz gibi yedim dolma, aşure, köfte, kumru, boyoz , rokoko bilmilyon şey yedim ve yarım kilo tartıda farketmiş mutluyum. Özlediklerimi gördüm ve yedim hehehhe. Dönüşte efsana manisa kebabı da yidik ohhh
Ama arabanın direksiyonu bozuldu. Hava yastığı sinyali verdi ve kornası çalışmadı dönerken. Götümüz üç buçuk atttı.
Şimdi bu sabah hala tokum ve stresimi atmış bir halde mutluyum...
  • fasulyek  (23.08.18 11:45:25)