[]

Kanlı İshal

Selam,

4 aylık yavru köpeğimiz kanlı ishal oldu.

Dünden beri hiçbir şey yemiyordu, bugün veterinere götürdüm teşhis kondu.

Bayağı erken teşhis, tedavi dört gün sürecek.

Olumlu sonuçlanır değil mi? Korkuyorum duyuru.

 
epikriz raporunu istemeyi sakın unutma.


  • imelih  (22.08.18 19:03:53) 
Geçmiş olsun, hayvanın immun sistemi iyi ise, hayvan iyi anne sütü aldı ise hastalığı atlatma oranı yüksektir. Hastalığın tedavisi semptomatiktir. Hayvanın bağışıklığı düşük ise hayvan ölebilir, hekim ne yaparsa yapsın ölebilir, yaşaya da bilir. Erken müdahale tabii ki çok önemli. Geçmiş olsun.
Umarım iyileşir,

  • kedimbitmis  (23.08.18 09:34:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.