[]

Somun açmak için uygun anahtar numarası

Spesifik olarak örnekle anlatayım: Duş başlığını ve hortumunu değiştirmek istiyorum. Ama uygun aletim yok. Gidip nalburdan alayım diyorum da tam olarak ne almak lazım onu bilmiyorum. Somun köşeli değil, yuvarlak. Dolayısıyla bildiğimiz 13-14 anahtarlar olmaz galiba?

Somunun boyunu nasıl ölçüp de doğru boy anahtarı bulabiliriz veya tam olarka almamız gereken alet nedir?


 
Ayarli anahtar al bir tane ,genel islerinde kullanirsin.


  • duptıs  (22.08.18 17:02:55) 
papağan pense alabilirsin, boru anahtarı alabilirsin, papağın pensenin büyük olanlarından alabilirsin.

zaten nalbura söylesen sana gösterir.
  • killerbee  (22.08.18 17:05:59) 
duş başlığı ve hortumunu bağlayan zımbırtı elle kuvvetlice döndürünce çıkıyor. olmazsa ayarlı pense onu ve daha başka bir çok işini görür.


  • nrmnm  (22.08.18 17:06:51) 
Papağan pense alacaksınız


  • basond  (22.08.18 17:53:23) 
bir şeye gerek yok, hepsi genelde tek boy zaten. elle açılıyor tüm parçalar.


  • neverlose  (22.08.18 18:37:08) 
Penseyle sökersin rahat rahat. Kirençlendiyse ilk bir tur zorlar belki sonra elle açarsın.


  • kimlanbu  (22.08.18 22:03:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.