[]

Tıraş makinesi tavsiye

Dolar daha da artmadan önce bunu da halledeyim diyorum. İstediklerim:

Full body grooming kit olacak yani vücut için de kullanılmalı.

Güçlü motoru olsun. Şu, standart şarj edilebilir, muhtemelen içinde tek kalem pili olan tıraş makinelerinden (örn., Remington) olmasın.

Sıfır da alabiliyorsa güzel olur ama bu şart değil.

Neler var bildiğiniz?

 
philips one blade pro


  • try again fail again fail better  (22.08.18 16:53:51) 
@try again, o kadar da değil yahu. Bari hiç olmazsa 3 basamaklı rakamlarda kalalım. Bu modele baktım, bin küsür TL fiyatı var zira.


  • skooma  (23.08.18 15:54:26) 
bi gariplik olmasin ben 50 pound'a aldim
www.amazon.co.uk

  • try again fail again fail better  (23.08.18 17:25:48 ~ 17:26:15) 
Full bodylerden uzak dur. Vücut ve yüz için ayrı cihazlar almanı tavsiye ederim. Ben vücut için Philips'in BG2024 diye basit bir modeli var 200 tl civarı. Her sene başlığını değiştiriyorsun. Fena değil kullanımı. Çok kompleks cihazlar almaya gerek yok konu tıraş olunca.


  • redskull  (23.08.18 18:07:06 ~ 18:07:16) 
@red tek cihazla halledeyim hepsini diye düşündüm ama işe yaramaz onlar diyorsun sanırım... O zaman yüz için ayrı olarak ne önerirsiniz?


  • skooma  (23.08.18 21:12:27) 
Dostum yüz için de standart bir şey alacaksın zaten iki alternatifin var. philips veya braun. Basic modelleri olabilir. Mediamarkt'ta çok geniş bir ürün gamı var. Yüz için olan modellerde kesim ölçülerine göre ilave başlık içeren modeller oluyor. Fiyat da bu başlıklar yüzünden oynuyor genelde.


  • redskull  (23.08.18 22:15:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.