Berat Albayrak yada Ak parti de olan genç bir vekil sizle evlenmek istese

Kadınlara sorum böyle biri sizle evlenmek isterse siyasi olarak farklı düsünseniz bile evlenir misiniz ?

Evlenmem.
Siyasi olarakbenimle aynı görüşteki bi mv ile de evlenmem. Çok yoğun bi tempoyla yaşıyolar ve hayatlarının merkezinde vekillik ve parti var. Sürekli 2.planda kalmayı istemem. Bazen günlerce eve uğramadığı olucak mesela, ı ıh.

  • megalomaniac  (21.08.18 10:51:56)
Bana ve ya başkalarna düşünce ve yaşam tarzı dayatmadığı sürece sorun yok. İster oruç tutsun ister hacı dedesine sinirlenip atayiz olsun.

  • cocodancer  (21.08.18 11:11:15)
Evlenmem.

Özgürlügümü yitirmeyi göze alacak kadar delirmedim cok sükür.
  • chitosan  (21.08.18 11:13:23)
Evlenmem, dine inanmıyorum. Sırf bu yüzden anlaşamayız zaten.

  • medusa  (21.08.18 11:17:42)
Basligi degistirip acun ilicali yapsan acaba ne cevaplar gelir merak ettim

  • ben de hayal kurmak istiyorum  (21.08.18 11:39:03)
ay ben gülerim (*-*)

  • velvetmorning  (21.08.18 11:41:34)
buradaki arkadaşlar muhakkak samimidirler. onları tenzih ederim. ayrıca tüm kadınlar kendini para karşılığı satar da demiyorum. ve fakat kadınlardan ilişkilere dair konularda dürüst cevap alamazsın. kadınlar güçlü ama kötü, gerici, zalim vb. bir adama kapılmadan önce ona aşık olacak kadar zekidir. kendi iç dünyasında da mutludur yani eskiden özgürlükçü olup da ak parti gençlik kolları bilmemnesi ile evlenip kapanan kadın mesela...

  • twelfth  (21.08.18 12:52:09)
bu soruların peşin hükümlü net cevapları olabileceğine inanmıyorum.

belki tanıdıkça sevecek veye makam mevkisi de etkili olarak zamanla kafasına yatıp mantık evliliği yapacak.

ya da şimdi evlenirim der ama tanıdıkça sevmeyecek veya hayatının kendisine uygun olmadığını anlayacak.

tanımadan, bu yollara girmeden söylenen şeyler afaki.
  • Neill  (21.08.18 13:07:28 ~ 13:08:03)
Üçüncü ya da dördüncü olarak. İlk ikiye giremezler.

  • buf-e kür  (21.08.18 14:09:47)
kadın değilim baştan söyleyeyim.

evlenmem diyenlerin bence birçoğu evlenir.

belki baştan çekici olmayan biri olarak gelir. düşüncelerimiz uymaz der.

ama sonra o kadınla birlikte olmak için eldeki tüm imkanların kullanıldığı düşünülürse kadınlar da bence karşısında boyun eğilmesinin, el pençe durulmasının getirdiği ego tatmini ile gönlü çelinir.

ayaklarına serilecek olan malı, mülkü, serveti ve bunların yanında dediğim gibi binlerce insanın kulunuz köleniz oluşunu izledikçe aşık olursunuz. böyle bir şeye tav olmayacak kadın tanımıyorum en azından sözlük kızlarını okuduğum kadarıyla. ateistim diyenler de ilk günün senesinde türbana girerler.

sadece sevmedikleri insanlardan bu şekilde intikam almak için bile bunu yapan özgürlükçü hanım kızlarımız olacaktır.

amannn türkiye'yi ben mi kurtaracağım diyenler olup sefa sürenler de olacaktır.

düşünsenize yaptığınız hiçbir şeyin hesabı sorulmayacak ve sizi savunan milyonlar arkanızda olacak. böyle bir güç.

o sahte cennetlerinde ''olm akp o kadar da kötü değilmiş, insan içlerine girmeyince bilemiyor'' diye başlayan düşünceleri ile koyu bir akp fanatiği olurlar ve ömürlerinin geri kalan kısmını chp'ye söverek geçirirler.

milletvekili falan olmasına da gerek yok biraz genç bir il başkanı olsun yeter.

ancak bunu yapmamak için ahlakınızı ciddi olarak eğitmiş olmanız gerek. o da çok zor. dünyevi zevkleri ret edip, insanda olması gereken erdemleri iyice içleştirmeniz gerek.
  • syd barrett in kedisi  (21.08.18 14:10:51 ~ 14:15:19)
Evlenmem derim soruldugunda ama is ciddiye binerse bir anda fikrim degisir ve kabul ederim muhtemelen. Kendimi kandirir, kendime bir takim ozurler bulurum bunun icin.
Kadin degilim ama kendimi kadin yerine koydum.

  • stavro  (21.08.18 14:26:19)
Evlenmem.

Muhafazakar bir ortama katlanabileceğimi sanmıyorum.
  • eksi sozlugun tatli insani  (21.08.18 14:59:30)
Para ve güç için evlenecek milyon dolu. Başına gelse atlayacak insan burda da çok. Kimi hayır der ama geçeceksin o işi.

Ömür boyu hayatı kurtulcak.

Ben evlenmem para ve güç başkasından gelmesine ihtiyaç yok.
  • bir ileti paylastim  (21.08.18 15:36:43)
evlenmem.

parası, gücü, fikirleri kendisine kalsın. "evlenmem diyenlerin çoğu evlenir" yazanlar, parayı tercih edebilecek tipte insanlardır. fikriniz neyse zikriniz o, gelip burada kadın olmadığınız halde ahkam kesmeyin. herkes sizin gibi yamuk düşüncelere sahip değil, iyi ki.

benimle aynı siyasi görüşte olmayan biriyle ömrümü değil, hayatımın beş dakikasını bile paylaşabileceğimi sanmıyorum, tahammül edemem. hele din konusu apayrı... imkanı yok.
  • gebere jackson  (22.08.18 11:35:12)
evlenmem, siyasetle işim olmaz

soruyu değişsen acunla evlenirdim
  • hopp  (24.08.18 01:50:06)
evlenmem ve kişilikle bu konu ayrı tutulamaz diyorum.

kişilik ve karakter de insanın siyasi görüşüne yansıyan bir şeydir.
insanın siyasi görüşü de yaşam tarzına yansır.
hepsi birbirini getiriyor.

insan bir bütündür.
olmaz.
  • blatta hiberna  (24.08.18 02:31:45)