[]

ttnet mi superonline mı ??

merhaba ,çanakkalede yaşıyorum. internet için ttnet kullanıyorum lakin 5 sene oldu, modem epey kötü, kampanyam 1 ay sonra bitecek,ama şöyle bir sorun var, ağustos'un sonunda biten fiyatı çok iyi bir superonline kampanyası var,aklımı çeliyor ; sizce ttnet'in zamanı dolmadan superonline a mı geçsem ceza ödeyip, yoksa ttnet'in bir kampanya önerisi için beni aramasını mı beklesem?

yardımcı olacak arkadaşlar,şimdiden teşekkür ederim.


 
4 senedir Superonline kullanıyorum. Fiber bağlantı var. İlk zamanlarda çok kötüydü, bağlantı yeni yapılmıştı binaya o yüzden olabilir, internetin on sekiz gün gelmediği olmuştu. Yine sık sık gittiği oluyordu. Ama iki senedir hiçbir sorun yaşamıyorum, senede bir iki kere belki bağlantı kopuyor. AKK uygulanmasına rağmen internet yüzünde hissedilir bir düşüş hissetmiyorum normal bir kullanıcı olarak. Bina yeni yapıldığı için Superonline bağlatmak zorunda kalmıştık ama şu an memnunuz.


  • black holes in the sky  (20.08.18 10:44:23) 
2 yıl önce superonline'a geçtik. Daha iyi bence.


  • Traveller  (20.08.18 10:55:28) 
Superonline Fiber ise geç, ADSL/VDSL ise geçme. Fiber kendi hatları, ADSL/VDSL TTNet altyapısını kullanıyor. Sorun olduğunda arada aracı olmuş oluyor.


  • Lim5  (20.08.18 12:47:08) 
vodafone fiber e de
bakabilirsin.

bu da superonline altyapisi kullaniyor ama fiyatlar superonlineden daha uygun
  • egokalp  (20.08.18 20:49:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.